عضو شورای اسلامی شهر بوشهر:
منتخبین شورای ششم شهر بوشهر در کنار مدافعان سلامت هستند

19 امرداد 1400
عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: منتخبین شورای ششم شهر بوشهر در کنار مدافعان سلامت هستند.

جعفر پورکبگانی اظهار داشت: در اولین نشست شورای ششم موارد موردنیاز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای مبارزه با کرونا در سطح استان مطرح و تمام کارهایی که از شورا برای برطرف کردن نیازها از جمله کمک‌های مالی، تهیه مواد غذایی خشک و … بر می‌آید را به کار خواهیم گرفت و تصویب می‌کنیم.
عضو شورای اسلامی شهر بوشهر با بیان اینکه مدافعان سلامت مطمئن باشند که اعضای شورای ششم شهر بوشهر در کنار آنها هستند افزود: منتخبین شورای ششم شهر بوشهر در کنار مدافعان سلامت هستند و این را وظیفه خود می‌دانند.
پور کبگانی با تأکید بر اینکه کمیته مردمی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای مبارزه با کرونا تشکیل شود گفت: شورای ششم بوشهر در کنار مدافعان سلامت هستند.
وی با بیان اینکه منتخبین شورای ششم شهر بوشهر از هیچ کمکی برای بهبود وضعیت سلامت مردم و کمک به مدافعان سلامت دریغ نمی‌کنند افزود: شورا با کمک خیرین و منابع در دسترس به کمک حوزه سلامت با تمام توان می‌آید و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.
پورکبگانی اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم با آمدن در کنار مدافعان سلامت بتوانیم بر این ویروس منحوس پیروز شده و رضایتمندی نسبی برای مردم و مدافعان سلامت ایجاد کنیم.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    عضو.شورای.اسلامی     جعفر.پورکبگانی     مدافعان.سلامت    

تاریخ بروز رسانی:   19 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >