رئیس بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه؛
ترخیص بیمارکرونایی با 80درصد درگیری ریه

28 امرداد 1400
رئیس بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه از ترخیص بیمار کرونایی با 80درصد درگیری ریه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه، دکتر محمدجواد طاهری اظهار داشت: بیمار خانمی 65 ساله با سابقه بیماری زمینه ای قلبی و  فشارخون  با 80درصد درگیری ریه از تاریخ29/4/1400 تحت ونتیلاتور (دستگاه تنفسی) در بخش ICU  بستری بوده است.
وی افزود: این بیمار پس از 21 روز از دستگاه جدا شده و در نهایت پس از 37روز بستری با حال عمومی نسبتاً خوب از بیمارستان ترخیص شده است.
دکتر طاهری بیان کرد: میان این همه اخبار بد و مرگ و میر هم وطنان خبر ترخیص بیماری با 80 درصد درگیری ریه و مبارزه او با بیماری که منجر به بهبود شرایط او شده بسیار خوشایند و امید بخش است.
رئیس بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه اظهار کرد: قریب به یک سال و نیم بوده که با توجه به نیاز شهر و آمار رو به افزایش بیماران کرونایی، تعداد زیادی از تخت‌های بیمارستان سوانح سوختگی این شهرستان در اختیار بیماران مذکور قرار گرفته است.
دکتر طاهری ضمن تقدیر از تلاش کادر درمان و پزشکان متخصص این بیمارستان از جمله دکتر عبدالعظیم ویسی زاده و دکتر نوروزی خاطر نشان کرد: کرونا به هیچکس رحم نمی کند و لیکن طی ماه گذشته و با افزایش شدید بیماران شهرستان عرصه بر خدمت گذاران تنگ شده که از همه مردم شهرستان درخواست داریم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نموده و در دور همی‌ها شرکت نکنند.

انتهای پیام/ ا.ش.4030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید
کلمات کلیدی:
ترخیص.بیمار.کرونایی     رئیس     دکتر.محمدجواد.طاهری     بیمارستان.سوانح.سوختگی     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   28 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >