رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم:
تزریق ۲۰ هزار دوز واکسن کرونا در شهرستان جم / 32.4درصد از افراد بالای ۱۸ سال در جم واکسینه شدند

2 شهريور 1400
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: تاکنون بالغ بر ۲۰ هزار دوز واکسن کرونا در شهرستان جم تزریق شده است که ۱۵ هزار دوز برای نوبت اول و ۵ هزار دوز دیگر برای نوبت دوم بوده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد قاسمی در حاشیه این بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از مرکز واکسیناسیون جم اظهار داشت: 32.4 درصد از افراد بالای ۱۸ سال شهرستان جم در برابر ویروس کرونا واکسینه شده‌اند.
وی افزود: تاکنون بالغ بر ۲۰ هزار دوز واکسن کرونا در شهرستان جم تزریق شده است که ۱۵ هزار دوز برای نوبت اول و ۵ هزار دوز دیگر برای نوبت دوم بوده است.
قاسمی با اشاره به اینکه روزانه به‌طور میانگین ۷۰۰ نفر در شهرستان جم واکسینه می‌شوند بیان کرد: خوشبختانه استقبال گروه‌های هدف از واکسیناسیون در شهرستان مطلوب بوده است.
وی با بیان اینکه ۸۶٫۲ درصد از جمعیت بالای ۵۰ سال شهرستان جم واکسینه شده‌اند افزود: جم از لحاظ پوشش واکسیناسیون در رده سنی ۴۰ تا ۵۰ سال نیز ۶۱٫۹ درصد از افراد ساکن در جم واکسینه شده‌اند.
وی با بیان اینکه مرکز تجمیعی شماره دو شهر جم در روزهای آینده افتتاح می‌شود افزود: با راه‌اندازی این مرکز سرعت واکسیناسیون افزایش‌یافته و شاهد نظم در روند واکسیناسیون نوبت‌های اول و دوم خواهیم بود و در کنار ۳ مرکز دیگر واکسیناسیون در سطح شهرستان، امیدواریم بتوانیم به شکل مطلوب‌تری به شهروندان خدمات ارائه کنیم.

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   2 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >