سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
مردم با مراجعه به مراکز واکسیناسیون در تسریع واکسیناسیون در شهرستان تلاش کنند

6 شهريور 1400
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: واکسیناسیون یکی از راه‌های مهم در کاهش بار بیماری است، لذا مردم با مراجعه به مراکز واکسیناسیون در تسریع واکسیناسیون شهرستان تنگستان تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس ایرج زنده بودی در جمع خبرنگاران گفت: از مردم درخواست داریم در سریع‌ترین زمان ممکن با مراجعه به نزدیک‌ترین مرکز واکسیناسیون، با دریافت واکسن، ما را در کاهش بار بیماری یاری کنند.
وی ادامه داد: از لحاظ میزان وجود واکسن در شهرستان هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد و دانشگاه علوم پزشکی به میزان مورد نیاز واکسن در اختیار شبکه بهداشت و درمان تنگستان قرار داده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان بیان داشت: یکی از مطالبات به حق مردم حضور پزشکان متخصص در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم است که امیدواریم با تلاش‌های صورت گرفته، در ماه‌های مهر و آبان که مربوط به تخصیص پزشک به بیمارستان‌های کشور است، خبرهای خوبی را به مردم خوب تنگستان بدهیم.
مهندس زنده بودی تصریح کرد: از انتقادهای سازنده استقبال می‌کنیم و مطمئناً بیان مشکلات چراغ روشنی برای تلاش در جهت رفع کمبودهای شهرستان خواهد بود، اما منتقدین نیز رعایت انصاف و اخلاق انتقاد را داشته باشند، در غیر این صورت رویه فوق علاوه بر اینکه کمکی به حل مشکلات نمی‌نماید گاها باعث ایجاد جو روانی در این شرایط سخت برای همشهریان و تضعیف روحیه پرسنل جان بر کف می‌گردد.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان با تقدیر از نقش خیرین سلامت اظهار داشت: جای بسی خوشحالی است که خیرین سلامت با درک شرایط شهرستان، بیش از پیش در کنار ما قرار گرفته‌اند و همگام با ما در صدد رفع موانع و نواقص موجود در بخش‌های بهداشتی و درمانی هستند.

انتهای پیام/ ن.ا 3010
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >