رئیس بیمارستان تخصصی قلب بوشهر:
کیوسک الکترونیک دریافت وجه در بیمارستان قلب بوشهر راه‌اندازی شد

7 شهريور 1400
رئیس بیمارستان تخصصی قلب بوشهر گفت: برای صرفه‌جویی در نیروی انسانی و زمان کیوسک الکترونیک دریافت وجه در بیمارستان قلب بوشهر راه‌اندازی شد.

دکتر اصغر بحرانی اظهار داشت: سهولت در پرداخت هزینه خدمات و قابلیت ارائه رسید صندوق به مراجعه‌کننده پس از تأیید پرداخت وجه از جمله قابلیت‌های کیوسک الکترونیک دریافت وجه در بیمارستان قلب بوشهر است.
وی تصریح کرد: قابلیت ارائه رسید صندوق به مراجعه‌کننده پس از تأیید پرداخت وجه و نمایش لیست واحدهای درمانی و بیماران مربوطه جهت پرداخت وجه از دیگر قابلیت‌های این دستگاه است.
دکتر بحرانی اضافه کرد: این دستگاه دارای Wifi و پرینتر حرارتی و صفحه نمایش لمسی است و در تمام طول شبانه‌روز به مراجعین خدمات ارائه می‌دهد.
رئیس بیمارستان تخصصی قلب بوشهر افزود: اتصال به نرم‌افزارهای His و قابلیت تنظیم انواع رسید و ارائه خدمات بدون نیاز به حضور انسانی و جلوگیری از خطای انسانی از دیگر قابلیت‌های این دستگاه است.
دکتر بحرانی بابیان اینکه این کیوسک یک نوع پروتکل بهداشتی است اضافه کرد: جلوگیری از تجمع و ارتباطات همراهان بیمار و انتقال ویروس به خصوص در شرایط کرونا از دیگر قابلیت‌های این دستگاه است.
رئیس بیمارستان تخصصی قلب بوشهر خاطرنشان کرد: این دستگاه باارزش ۳۰۰ میلیون تومان و اهدایی از طرف بانک پارسیان است.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بیمارستان.قلب.بوشهر     دکتر.اصغر.بحرانی     کیوسک.الکترونیک    

تاریخ بروز رسانی:   7 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >