کمک ۲ میلیارد ریالی شرکت سیمان مند دشتی برای استقرار مخزن ۲۰ تنی اکسیژن مایع در بیمارستان زینبیه خورموج

8 شهريور 1400
سرپرست بیمارستان زینبیه خورموج گفت: ۲ میلیارد ریال توسط کارخانه سیمان مند دشتی به بیمارستان پرداخت شد تا جهت تأمین اکسیژن موردنیاز بیماران با اجاره نمودن مخزن اکسیژن مایع مورداستفاده قرار گیرد.

دکتر علی بهنام مجرد از تعمیر و بازسازی مجدد دستگاه اکسیژن ساز و استقرار مخزن ۲۰ تنی اکسیژن مایع در بیمارستان خبر داده و بیان کرد: دستگاه اکسیژن ساز مرکزی بیمارستان که به دلیل نقص فنی از فرآیند بهره‌برداری خارج‌شده بود مجدد به مدار برگشت و کار اکسیژن‌رسانی به بخش‌های مختلف بیمارستان از سر گرفته شد.
وی ضمن تقدیر از پیگیری‌های فرماندار شهرستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان در رفع مشکل تأمین اکسیژن موردنیاز بیمارستان افزود: بیمارستان برای راه‌اندازی اکسیژن مرکزی، نیاز به مخزن اکسیژن مایع داشت که با استقرار مخزن ۲۰ تنی اکسیژن مایع، این مشکل حل شد.
سرپرست بیمارستان زینبیه خورموج بیان داشت: گاز مایع موردنیاز مخزن توسط مجتمع‌های پتروشیمی دیر و عسلویه تأمین و طی فرآیندی به اکسیژن گازی قابل‌استفاده در بیمارستان تبدیل می‌شود.
وی با اشاره به وجود کپسول‌های اکسیژن در حد کافی گفت: با استفاده از این مخزن، سیستم اکسیژن مرکزی بیمارستان با اطمینان بیشتری در خدمت بیماران خواهد بود.
دکتر بهنام مجرد با تقدیر از زحمات شبانه‌روزی مدافعان سلامت افزود: با کمک و همراهی خیرین حوزه سلامت، کادر درمان در ارائه خدمت به بیماران علی‌الخصوص بیماران مبتلا به کرونا از هیچ‌گونه تلاشی دریغ نمی‌کنند.


انتهای پیام/ ه.ح: ۴۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دستگاه.اکسیژن‌ساز     دکتر.علی.بهنام‌مجرد     بیمارستان.زینبیه     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >