رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
راه‌اندازی مرکز موقت بستری بیماران کرونایی موجب کاهش مرگ‌ومیر در شهرستان دشتستان شد

15 شهريور 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با راه‌اندازی مرکز موقت بستری بیماران کرونایی حسینیه اعظم برازجان در پیک پنجم شاهد خدمت‌رسانی بهتر و کاهش مرگ‌ومیر در شهرستان بودیم.

ماریا خویش دوست افزود: باید توجه داشته باشیم که وضعیت کرونایی شهرستان همچنان قرمز است و با تعطیلی این مرکز، خدمت‌رسانی به مردم در مراکز درمانی دیگر کماکان ادامه خواهد داشت.
وی بیان کرد: مجموعه بهداشت و درمان شهرستان در خدمت مردم و در حال آماده‌باش کامل است و امیدواریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعداد مبتلایان کاهش یابد.
خویش دوست با اعلام اینکه توانستیم اولین مرکز موقت بستری بیماران کرونایی در استان و حتی کشور را در دشتستان راه‌اندازی کنیم، افزود: با تدبیر فرماندار، امام جمعه برازجان و با کمک و همراهی فرمانده سپاه جوادالائمه، شهردار برازجان، اعضای شورای شهر و دیگر عزیزان همراه در سطح شهرستان توانستیم مرکز موقت بستری بیماران کرونایی را در حسینیه اعظم برازجان راه‌اندازی کنیم و یک ماه به بیماران خدمات‌رسانی نماییم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: کار جهادی در راه‌اندازی مرکز موقت بستری بیماران کرونایی به معنای واقعی کلمه نمود پیدا کرد و همه پای کار بودند، از همکاران عزیزم در مجموعه بهداشت و درمان گرفته تا بسیجیان عزیز و سپاه و نیروهای جهادی که انصافاً شاهد خلق صحنه‌های ناب و زیبایی از عشق به همنوع و خدمت به مردم بودیم.
وی خاطرنشان کرد: باید اعلام کنم کارنامه مدیریت مقابله با کرونا شهرستان به ریاست فرماندار شهرستان و همکاری دیگر اعضای ستاد مطلوب بوده است و رضایتمندی مردم نیز دلیلی بر این مدعاست، البته نافی نقص و کاستی در ارائه خدمات نیستیم ولی تا آنجایی که ممکن بوده انجام وظیفه کرده‌ایم.
خویش دوست ابراز داشت: واکسیناسیون در سطح شهرستان در حال انجام است و امید داریم با تسریع در واکسیناسیون و افزایش مراکز تزریق واکسن شاهد کاهش آمار مبتلایان باشیم.
وی خاطرنشان کرد: در پیک‌های اول تا چهارم آمار مرگ‌ومیر در شهرستان بالا بود ولی با افزایش خدمت‌رسانی به بیماران و راه‌اندازی مرکز موقت بستری بیماران و امثالهم شاهد کاهش آمار مرگ‌ومیر بودیم.
ماریا خویش دست همچنین گفت: در طی یک ماه، در مرکز موقت بستری بیماران کرونایی بیش از ۴۰۰۰ نفر از خدمات پزشکی و بالینی به بیماران ارائه شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد: از خیران سلامت در جای‌جای میهن اسلامی و شهرستان که کمک کردند تا این مرکز راه‌اندازی شود تشکر و قدردانی می‌کنیم.
انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تقدیر     مدافعان.جهادی.سلامت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان     ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   15 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >