استاندار بوشهر؛
تزریق واکسن به والدین دانش‌آموزان مقطع ابتدایی در اولویت قرار گیرد/گزارش تصویری

22 شهريور 1400
استاندار بوشهر در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا در روز یکشنبه گفت: برای حضوری شدن مدارس مقطع ابتدایی تزریق واکسن به والدین دانش‌آموزان باید در اولویت قرار گیرد.

عبدالکریم گراوند اظهار کرد: تا دو ماه آینده مرکز تجمیعی واکسیناسیون آموزش و پرورش استان بوشهر باید همواره فعال بوده و در اسرع وقت واکسیناسیون گروه سنی 12 تا 18 سال هم انجام شود.
وی افزود: برای دسترسی راحت روستاییان به واکسن کرونا، طرح ضربتی واکسیناسیون جامعه روستایی باید از فردا در استان بوشهر اجرا ‌شود.
استاندار بوشهر بیان کرد: سرعت بخشی در روند واکسیناسیون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله اولویت‌های این استان در این شرایط است.
گراوند خاطر نشان کرد: روند مبتلایان و بستری‌ بیماران کرونایی در استان نزولی بوده و تعداد بیماران بستری اکنون به 353 نفر رسیده اما نباید غفلت از رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب گرفتار شدن دوباره در دام بیماری کرونا شود.
وی تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون یک‌هزار و 897 نفر به سبب ابتلا به کرونا فوت کرده‌اند که یک‌هزار نفر از جان‌باختگان مربوط به پیک پنجم بوده است.
استاندار بوشهر گفت: پس از 10 هفته با توجه به خارج شدن استان بوشهر از وضعیت قرمز، باید همچنان موارد بهداشتی و پروتوکل ها را رعایت کرده تا با رسیدن فصل پاییز شاهد شروع موج جدیدی در استان نباشیم.

انتهای پیام/ز.ح.1027

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
استاندار     عبدالکریم.گراوند     واکسیناسیون     طرح.ضربتی    

تاریخ بروز رسانی:   22 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >