فرماندار دیلم:
شهرستان دیلم را باید به عنوان نماد فرهنگی و ایثارگری خیران حوزه سلامت در کشور معرفی کرد

27 شهريور 1400
فرماندار دیلم از فداکاری و همت والای تمامی پزشکان، پرستاران و کادر بهداشتی و درمانی در مبازره با بیماری کووید۱۹ تقدیر کرد و گفت: خیران این شهرستان در عرصه سلامت و بویژه در دوران مقابله با کرونا سهم بسزایی داشته و منشا اقدامات بزرگی بوده‌اند که حاضرم بر دست آنها بوسه زنم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، احمد دشتی در  نشست با مدیریت بهداشت و درمان شهرستان اظهار داشت: بهره‌مندی و بهبود وضعیت زیرساخت‌های موجود بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) دیلم از امکانات و تجهیزات در بخش‌های بستری، اتاق عمل، آی سی یو و سی سی یو، سی تی اسکن و آزمایشگاه مدیون و مرهون تعامل و همبستگی دولت و خیران دلسوز این شهرستان است.
دشتی افزود: تعامل دو جانبه بین مجموعه دولت و خیران در این شهرستان همیشه وجود داشته است و نباید با بعضی اظهارنظرها و سخنان نسنجیده باعث دلسردی آنها شویم که در کمک به دیگر پروژه‌های خیرساز  و در حق مردم این دیار یک ظلم آشکار است.
وی با تأکید بر اینکه درحوزه‌های درمانی و سلامت مردم هیچگاه نگاه و هدف سیاسی نداشته‌ایم افزود: در چند سال اخیر  بیشترین اعتبارات کمیته برنامه‌ریزی شهرستان به حوزه بهداشتی و درمانی اختصاص یافته است‌.
فرماندار دیلم گفت: از محل منابع اعتباری روستاهای فاقد دهیاری شهرستان ۱۰۰ میلیون تومان برای بیمارستان در پیک پنجم کرونا پرداخت شد.
دشتی بیان کرد: با روحیه، قدرت، توان و پشتکاری که اکنون وجود دارد برای توسعه و خدمات رسانی به مردم در تمامی زمینه‌ها بویژه حوزه سلامت بیش از پیش گام برمی‌داریم.
انتهای پیام/م.ب-۳۰۶۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
فرماندار.دیلم     احمد.دشتی     مدافعان.سلامت     خیران.دیلم     خیران.حوزه.سلامت    

تاریخ بروز رسانی:   27 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >