با همکاری گروه جهادی افسران ولایت بوشهر؛
ارائه بیش از ۱۰۰۰ خدمات پزشکی و بالینی رایگان در بخش بوشکان

29 شهريور 1400
با همکاری گروه جهادی افسران ولایت بوشهر و شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیش از هزار خدمات پزشکی و بالینی توسط پزشکان متخصص و کارشناسان سلامت روان و تغذیه در بخش بوشکان ارائه شد.

 رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در گفت‌وگو با روابط عمومی این شبکه بهداشت و درمان گفت: گروه جهادی افسران ولایت بوشهر در راستای خدمت رسانی در مناطق کم برخوردار اقدام به فراخوان و اعزام پزشکان متخصص در بخش بوشکان به مدت یک هفته کرده است.
 ماریا خویش دوست تصریح کرد: در این اردوی جهادی با مستقر شدن ۸ پزشک متخصص (زنان و زایمان، ارتوپد، اطفال، داخلی، چشم‌پزشک، کلیه و مجاری، دندان‌پزشک) و همچنین دو کارشناس سلامت روان و تغذیه شاغل در شبکه بهداشت و درمان هزار و ۱۲۰ خدمت پزشکی و بالینی به بیماران ارائه شد.
وی همچنین بیان کرد: استقبال مردم از حضور پزشکان متخصص در این بخش بسیار خوب بوده است و رضایت‌مندی مردم را در پی داشته است و باعث شده که در این ایام کرونایی بیماران برای دریافت خدمات تخصصی به سطوح دیگری ارجاع داده نشوند و خدمات را در محل خود دریافت نمایند.
خویش دوست اظهار کرد: در طی یک هفته گذشته، چهار روز کلینیک سیار دندان‌پزشکی در روستاهای صعب‌العبور بخش بوشکان مستقر و به صورت میانگین روزانه ۸۰ نفر از خدمات دهان و دندان بهره‌مند شده‌اند.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد: تمامی خدماتی که در این بخش ارائه‌شده به صورت رایگان بوده و امیدواریم با همکاری گروه جهادی افسران والایت بوشهر طبق برنامه زمان‌بندی شده، در دیگر مناطق کم برخوردار هم بتوانیم پزشکان متخصص را مستقر نماییم.
 ماریا خویش دوست از همکاری صمیمانه بخشداری، خیریه نیکوکاری امیرالمؤمنین، اعضای شورای اسلامی و سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت بوشکان که با تلاش شبانه‌روزی خود، خدمات مطلوبی به مردم این منطقه ارائه دادند تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
گروه.جهادی.پزشکی     افسران.ولایت.بوشهر     شبکه.بهداشت.دشتستان     خدمات.پزشکی.رایگان     رییس.شبکه.دشتستان     ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   29 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >