به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
مدیران، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند

3 مهر 1400
به مناسبت هفته دفاع مقدس، مدیران، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جوار قطعه شهید گمنام سایت پردیس دانشگاه، با آرمان‌های شهدا و امام شهیدان تجدید میثاق کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آئین اظهار داشت: عزت، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی را مرهون مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهدای والامقام است.
دکتر سعید کشمیری اذعان کرد: اگر امروز اساتید و دانشجویان ما با آرامش و امنیت در فضای دانشگاهی فعالیت علمی می‌کنند، ثمره خون مقدس شهدا و رشادت‌های جانبازان و آزادگان سرافراز است.
وی تصریح کرد: تکریم و تعظیم خانواده‌های معزز شهدا موجب تقویت فرهنگ ایثار و شهادت است و یادگاران شهدا قهرمانان ایستادگی و استقامت ایران اسلامی هستند.
در ادامه این آیین حماسی، امیرعلی جمالی فرزند شهید مدافع وطن به قرائت دلگویه‌ای عاشقانه با پدر شهید خود پرداخت که در حین دکلمه خوانی، حاضرین در محفل با یادگار این شهید سرافراز اظهار همدردی و دلجویی نمودند و فضای معنوی خاصی را خلق کردند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آئین، پلاک نمادین مقاومت را بر گردن امیرعلی جمالی، فرزند شهید مدافع وطن آویخت و اصحاب رسانه این صحنه ماندگار مقاومت را به تصویر کشیدند.
در ادامه این آیین نازنین گزبلندی فرزند شهید والامقام علی‌رضا گزبلندی دل نوشته‌ای از جنس دل‌تنگی پدر شهیدش برای مخاطبین قرائت نمود که فضای روحانی خاصی را در این آیین معنوی به ارمغان آورد و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، پلاک نمادین مقاومت را به این فرزند شهید تقدیم نمود.
در این رویداد معنوی، حاضرین با حضور در جوار قطعه شهید گمنام سایت پردیس، با آرمان‌های امام شهیدان و شهدای والامقام ۸ سال دفاع مقدس تجدید پیمان کردند و از نمایشگاه دستاوردهای صنایع دفاعی و نظامی ایران اسلامی بازدید کردند.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجدید.میثاق     هفته.دفاع.مقدس     دکتر.سعید.کشمیری     معاونت.فرهنگی.دانشجویی        

تاریخ بروز رسانی:   3 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >