استاندار بوشهر؛
کادر بهداشت و درمان مبارزان جدید در جنگ جدید هستند /گزارش تصویری

5 مهر 1400
صبح امروز از اولین اقدامات استاندار جدید استان بوشهر همزمان با هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی بازدید از مراکز تجمیعی واکسیناسیون شهر بوشهر بوده است.

در این بازدید استاندار بوشهر ضمن تقدیر از کادر بهداشت و درمان حاضر در مراکز واکسیناسیون فجر و مصلی جمعه شهر بوشهر گفت: کادر بهداشت و درمان مبارزان جدید در جنگ جدید هستند و جهادی والا را انجام می‌دهند.
احمد محمدی‌زاده در مورد روند واکسیناسیون در استان بوشهر اظهار کرد: روند واکسیناسیون در استان بوشهر مطلوب بوده و نسبت به میانگین کشوری آمار بهتری را داریم.
وی تصریح کرد: من از هم استانی‌های شریف خواهشمندم که در تسریع کردن روند واکسیناسیون با حضور و اقدام به تزریق واکسن کمک کنند و در این مسیر همراه مدافعان سلامت و کادر بهداشت و درمان استان باشند.
استاندار بوشهر درباره اقدامات انجام شده برای واکسیناسیون توسط مسئولین استانی و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: بخشی از اقدامات برای تسریع در این فرایند همچون ایجاد مراکز، آماده سازی واکسن و نیروهای فعال در مراکز واکسیناسیون بر عهده مسئولان بوده که از این نظر در حال حاضر شرایط خوبی را با استقرار بیش از  ۲۵ مرکز واکسیناسیون در استان شاهد هستیم.
محمدی زاده گفت: با انجام واکسیناسیون سریع تر، شرایط زندگی بهتر شده و زودتر به روند عادی زندگی بر می‌گردیم همچنین مشاغلی که در محدودیت کار هستند از جمله تالارها، می توانند سریعتر بازگشایی شده و فعالیت های جدید شروع شود.

انتهای پیام/ ز.ح.1027

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
بازدید     استاندار     احمد.محمدی‌زاده     مراکز.واکسیناسیون    

تاریخ بروز رسانی:   5 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >