رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه خبر داد؛
سومین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شهرستان عسلویه افتتاح و راه‌اندازی شد/گزارش تصویری

6 مهر 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: سومین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ شهرستان عسلویه در روستای اخند افتتاح شد.

جاسم زارعی اضافه کرد: همکاری و پشتیبانی فرماندار، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی، بخشدار مرکزی، شورای اسلامی و دهیاری اخند در تجهیز پایگاه و بهداشت و درمان صنعت نفت استان با همکاری فازها در تأمین آمبولانس و تسریع راه‌اندازی این پایگاه بسیار مؤثر بوده است.
زارعی افزود: همکاری بهداشت و درمان صنعت نفت در استقرار آمبولانس جهت پایگاه تجمیعی اخند که به دنبال پیگیری فرماندار و این شبکه محقق شد، نشان از توجه حوزه صنعت به سلامت شهروندان دارد.
زارعی بهترین نوع واکسن را در دسترس‌ترین آن دانست و اظهار داشت: افرادی که تاکنون واکسن دریافت نکرده‌اند در برابر بیماری کووید ۱۹ ایمن نبوده و هر روز تأخیر در این امر ممکن است باعث آلودگی و ابتلای آنان شود.
وی اذعان داشت: به زودی محدودیت‌های هوشمند همانند برخی از کشورهای هم‌جوار اعمال خواهد شد که فقط با ارائه کارت واکسن امکان ارائه خدمات به افراد وجود خواهد داشت و با عملیاتی شدن طرح، افراد واکسینه نشده در مراجعات به اماکن مختلف دچار مشکلات جدی خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه سومین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، دهیار و شورای اسلامی روستای اخند در سالن عفاف این روستا افتتاح و راه‌اندازی گردید.

انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاح     سومین.پایگاه.واکسیناسیون     پایگاه.واکسیناسیون.اخند     شهرستان.عسلویه     رییس.شبکه.عسلویه     جاسم.زارعی    

تاریخ بروز رسانی:   6 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >