فرماندار عسلویه:
افزایش سرعت واکسیناسیون تنها با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی ممکن می‌شود

18 مهر 1400
فرماندار عسلویه گفت: افزایش سرعت واکسیناسیون تنها با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی ممکن می‌شود.

عبدالنبی یوسفی در دومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان عسلویه اظهار داشت: مهم‌ترین راه کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا، واکسیناسیون است.
وی تصریح کرد: اگر احساس مسئولیت نبود و همه وظایف مهار پاندمی به دوش کادر بهداشت و درمان گذاشته می‌شد وارد بحران بزرگی می‌شدیم و شهدای سلامت بیشتر از امروز بود.
یوسفی اضافه کرد: طی ۱۹ ماه گذشته از شیوع پاندمی کووید ۱۹ همه پای کار آمدند و تلاش کردند وارد بحران نشویم و در کنار کادر درمان به مهار پاندمی کمک نمایند.
وی با اعلام بر اینکه همکاری و همدلی بین آحاد جامعه و مسئولین برای ترغیب مردم به دریافت واکسن ضروری است گفت: همه باید با تشویق افراد به دریافت واکسن، یاریگر کادر سلامت باشند.
یوسفی بیان کرد: اکنون که واکسیناسیون راه مقابله با کووید ۱۹ است وظیفه ما و مسئولین شهرستان اقناع‌سازی شهروندان جهت مراجعه و تزریق واکسن است.
رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان عسلویه با تقدیر از راه‌اندازی مراکز تجمیعی واکسن در نقاط مختلف شهرستان، تأکید کرد: واکسینه شدن شهروندان تنها راهکار بازگشت به زندگی عادی و کنترل بیماری کووید ۱۹ است.
وی تأکید کرد: علاوه بر اینکه بر امر واکسیناسیون جامعه تأکید می‌شود، ولی همواره رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از دورهمی‌ها نیز ضروری است.
انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     شورای.سلامت     فرماندار     عبدالنبی.یوسفی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   18 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >