رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه خبر داد؛
۵ میلیارد ریال تجهیزات از طرف فرمانداری عسلویه به شبکه بهداشت و درمان اهدا شد

18 مهر 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: از طرف فرمانداری عسلویه تجهیزات غیر پزشکی به ارزش بیش از ۵ میلیارد ریال به شبکه بهداشت و درمان اهدا شد.

جاسم زارعی اضافه کرد: حمایت‌های همیشگی فرماندار شهرستان عسلویه از حوزه سلامت که نشان از اهمیت وی به‌سلامت جامعه دارد شایسته تقدیر است.
زارعی تصریح کرد: کمک‌های اخیر شامل ۴ کولر ایستاده ۶۰ هزار، ۶ کولر اسپلیت ۲۴ هزار، ۴ کولر پنجره‌ای ۱۸ هزار، ۱۰ یخچال ۱۴ فوت به ارزش بیش از ۵۰۰ میلیون تومان است که با اولویت تجهیز پایگاه‌های تجمیعی و تقویت زنجیره سرما در مراکز و خانه‌های بهداشت در نظر گرفته شده است.
وی ضمن تشکر از اقدامات خداپسندانه مهندس یوسفی فرماندار و رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی و ستاد مدیریت کرونای شهرستان، معاونین و مجموعه فرمانداری، ائمه جمعه، بخشداران، مسئولین، شرکت‌ها و خیرین سلامت در زمینه کمک‌های تجهیزاتی گفت: کمک به تأمین نیروی انسانی (کاربر رایانه و واکسیناتور) جهت تسریع در پوشش حداکثری واکسیناسیون همچنین در اختیار گذاشتن تعدادی وسیله نقلیه جهت تشدید نظارت‌ها بر اماکن و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، صنوف و شرکت‌ها لازم و ضروری است.


انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اهدا.تجهیزات     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   18 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >