شروع به تحصیل اولین گروه دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

19 مهر 1400
رئیس دانشکده بهداشت، ایمنی، سلامت و طب محیطی (HSEEM) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از آغاز تحصیل اولین گروه دانشجویان کارشناسی ارشد رشته HSE این دانشگاه خبر داد.

دکتر امیرحسین دارابی در مراسم شروع به تحصیل اولین دوره دانشجویان کارشناسی ارشد رشته HSE عنوان ضمن تبریک به دانشجویان اظهار داشت: به یاری خداوند متعال و در راستای سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران در افق ۱۴۰۴ و سند توسعه متوازن آموزش عالی سلامت، گروه آموزشی HSE دانشکده مدیریت سلامت، ایمنی، محیط‌زیست و طب محیطی (HSEEM) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مجوز پذیرش دانشجو را دریافت و هم‌زمان با شروع رسمی سال تحصیلی جدید، آموزش دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد را از مهرماه سال ۱۴۰۰ آغاز گردید.
وی تصریح کرد: همسو با برنامه تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی، به‌منظور تربیت سرمایه انسانی مورد نیاز نظام بهداشتی-درمانی کشور و با هدف ارتقاء سلامت تمام افراد جامعه در سطح ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی این گروه آموزشی کار خود را آغاز کرده است.
دکتر دارابی اضافه کرد: با توجه به تلاش های ارزشمندی که در راستای ایجاد و راه اندازی دانشکده و مجوز پذیرش دانشجو صورت گرفته است لازم می‌دانم از زحمات دکتر کشمیری رئیس دانشگاه، دکتر اکبر زاده، دکتر رنجبر، اعضا هیات بورد HSE وزارت بهداشت، اساتید دانشکده آقای دکتر امیدوار و دکتر ضیائی و همه همکاران که در انجام این مهم تلاش کرده‌اند تشکر و قدردانی نمایم.
 دکتر اکبر زاده معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این آئین ضمن خوش‌آمد گویی به دانشجویان و تشریح فرایندهای آموزشی و پیشرفت‌های حاصل‌شده، آمادگی دانشگاه را ارائه خدمات آموزشی اعلام کرد.
دکتر خمیسی‌پور معاون تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن خیرمقدم به دانشجویان جدیدالورود به فیلدهای پژوهشی مرتبط با توجه به حضور صنعت در استان اشاره و روند حمایت از مطالعات و پروژه‌ها را بیان کرد.
در ادامه این مراسم، دکتر امیدوار و دکتر ضیایی از اساتید گروه آموزشی HSE دانشکده مدیریت سلامت، ایمنی، محیط‌زیست و طب محیطی (HSEEM) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توضیحات لازم را به دانشجویان ارائه دادند.
انتهای پیام/
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
کارشناسی.ارشد     HSE     دکتر.امیرحسین.دارابی     دکتر.صمد.اکبرزاده    

تاریخ بروز رسانی:   19 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >