برگزیدگان مهرواره نقاشی ما و واکسن کرونا در شهرستان عسلویه معرفی شدند/ گزارش تصویری

1 آبان 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: برگزیدگان مهرواره نقاشی ما و واکسن کرونا در شهرستان عسلویه معرفی شدند.

جاسم زارعی در حاشیه برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان «مهرواره ما و واکسن‌کرونا» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: هدف از برگزاری این مهرواره، تشویق و فرهنگ‌سازی در بین گروه‌های سنی هدف در راستای شناخت فواید واکسن کووید ۱۹ و بالا بردن سطح ایمنی جامعه بود.
وی افزود: این مهرواره با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان عسلویه باهدف ارتقاء سطح سواد سلامت خانواده‌ها برگزار شد.
زارعی اضافه کرد: کودکان نیز همانند سایر نخبگان دلسوز با همکاری معلمان، مربیان و والدین فرهیخته می‌توانند با خلق آثار هنری به ارتقاء سطح سلامت و فرهنگ جامعه کمک کنند.
علی رضی، مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان عسلویه نیز با تبریک هفته ملی کودک گفت: برگزاری چنین مهرواره‌هایی در راستای فرهنگ‌سازی در بین اقشار جامعه راهگشا است و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان عسلویه نیز در این زمینه همیشه پیش‌قدم بوده و آماده است در کنار نظام سلامت به فرهنگ‌سازی برای سلامت جامعه بپردازد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، به مناسبت هفته ملی کودک مراسم تقدیر از برگزیدگان مهرواره نقاشی خانواده و واکسن کرونا با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان و مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شهرستان، مسئول کانون پرورش فکری نخل تقی در محل این کانون برگزار و طی آن جوایزی به کودکان برگزیده اهدا شد.

انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تقدیر     مسابقه.نقاشی     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   1 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >