توسط خیر حوزه سلامت صورت گرفت؛
دستگاه اتوآنالایزر پیشرفته و دیونایزر به ارزش ۹ میلیارد ریال به آزمایشگاه مرکز چاه مبارک اهدا شد

5 آبان 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: دستگاه اتو آنالایزر پیشرفته و دیونایزر به ارزش ۹ میلیارد ریال به آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهر چاه مبارک اهدا شد.

جاسم زارعی اضافه کرد: خیّر سلامت ایرانی ساکن کشور قطر، در اقدامی خداپسندانه اقدام به خرید و اهدای دستگاه اتوآنالایزر بیوشیمی مدل BT-1500 آک محصول شرکت بیوتکنیکای ایتالیا با سرعت ۲۵۰ تست در ساعت به آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت چاه مبارک کرد.
زارعی در ادامه گفت: با مذاکرات انجام شده با نماینده خیر و تبیین اهداف دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان، هدف از این اقدام، کاهش هزینه‌های پرداختی از جیب اهالی بیش از ۲۱ روستا و شهر تابعه مراکز چاه مبارک و اخند، ارائه خدمات با کیفیت بالا و با هزینه کمتر به شهروندان بوده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، مراسم راه‌اندازی اتوآنالایزر و دیونایزر اهدایی آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت چاه مبارک با حضور فرماندار عسلویه، رئیس و قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، امام‌جمعه چاه مبارک، بخشدار، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، نماینده خیر سلامت، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چاه مبارک برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دستگاه.اتوآنالایزر     خیرین.سلامت     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   5 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >