رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی بوشهر امسال به بهره‌برداری می‌رسد/ گزارش تصویری

16 آبان 1400
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه فاز نخست کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی بوشهر امسال به بهره‌برداری می‌رسد گفت: این پروژه در زمینی به مساحت شش هزار متر مربع در ۴ طبقه اکنون بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

دکتر سعید کشمیری با اشاره به ساخت و راه‌اندازی درمانگاه و کلینیک تخصصی در همه شهرستان‌های۱۰  گانه استان بوشهر اظهار داشت: در مرکز استان بوشهر اکنون یک کلینیک تخصصی ایجاد شده ولی این مهم کم است و نیاز به فضا بیشتری بود که کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی توسط بخش خصوصی در حال اجرا است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه ساختمان کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی بوشهر در مرحله نهایی است تصریح کرد: با راه‌اندازی این مرکز درمانی مشکل درمانی بسیاری از رشته‌های پزشکی برطرف می‌شود.
وی با بیان اینکه ساختمان کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی با مشارکت بخش خصوصی و دولتی در حال ساخت است افزود: این مرکز درمانی دارای 40 اتاق است و بیش از ۱۰ نوع تخصص در این مرکز درمانی مستقر می‌شود.
دکتر کشمیری با بیان اینکه کلینیک درمان سرطان در ساختمان یاد شده راه‌اندازی می‌شود خاطر نشان کرد: کلینیک‌های درمانی دندان‌پزشکی، سرطان و اتاق عمل سرپایی برای جراحی محدود و مرکز نازایی در کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی بوشهر ایجاد می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی به شکل BOT ساخته شده است گفت: در این پروژه با مالکیت دانشگاه علوم پزشکی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حال اجرا است.

انتهای پیام/ م.ف۱۰۲۴
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
راه‌اندازی     کلینیک.تخصصی     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   16 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >