رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر؛
افراد نخبه تنها امیدهای کشور هستند/ گزارش تصویری

19 آبان 1400
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در آیین تقدیر و معرفی برگزیدگان چهارمین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان گفت: شما افراد نخبه تنها امیدهای این سرزمین هستید که برای پیشرفت بیشتر باید سختی‌های مرتبط با این قضیه را بپذیرید.

دکتر سعید کشمیری ضمن تشکر از برگزار کننده‌های این همایش اظهار کرد: اکنون تفکری وجود دارد مبنی بر اینکه نخبگان مورد بی مهری قرار گرفته اند و درک نمی‌شوند ولی شما افراد نخبه برای بدست آوردن موفقیت‌های بیشتر باید مسئولیت‌پذیری را به مسئولیت‌هایتان اضافه کنید.
وی ضمن ابراز خوشحالی حضور در آیین تقدیر و معرفی برگزیدگان چهارمین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بیان کرد: شما باید این تفکر را داشته باشید که ما سرمایه هستیم و امید مردم به ما است و ما باید این مسئولیت‌پذیری را در فرزاندان خود نهادینه کنیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خاطر نشان کرد: باید افراد مسئولیت‌پذیری را تربیت کنیم و به جامعه تحویل دهیم که علی رغم مشکلات کوتاه نیایند و تلاش کنند که قسمتی از مشکلات را حل کنند.
دکتر کشمیری افزود: اکنون در این مراسم از شما نخبگان عزیز تجلیل به عمل آمده که شامل جایزه‌ای بسیار ارزشمند بوده که به یاد و نام اساتید بزرگ مزین است، اساتیدی که مسیر را برای رشد بیشتر شما روشن می‌کنند.
در این مراسم دکتر اله کرم اخلاقی، رییس بنیاد نخبگان استان بوشهر ضمن خیر مقدم به دانشجویان، اساتید و مهمانان حاضر در آیین تقدیر و معرفی برگزیدگان چهارمین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان، تشکر ویژه‌ای از دکتر کشمیری برای مدیریت صحیح بحران بیماری کرونا و سلامت مردم در استان کردند.
در پایان از نخبگان برگزیده چهارمین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر تقدیر شد.
آیین تقدیر و معرفی برگزیدگان چهارمین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر با حضور مسئولین، نخبگان و فرهنگیان استان بوشهر برگزار شد.


انتهای پیام/ز.ح.1027

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
تقدیر     نخبگان     دکتر.سعید.کشمیری     دکتر.اله‌کرم.اخلاقی    

تاریخ بروز رسانی:   19 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >