کارشناس مدارس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
تنگستان در رتبه‌های نخست واکسیناسیون دانش‌آموزان در استان قرار دارد

30 آبان 1400
کارشناس مدارس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: در حال حاضر شهرستان تنگستان در واکسیناسیون دانش‌آموزان در واکسیناسیون نوبت اول در رتبه دوم و در واکسیناسیون نوبت دوم در رتبه نخست استان قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، ندا حسن‌پور بیان داشت: از مجموع 6 هزار و 776 دانش‌آموز تنگستانی در رده سنی 12 تا 18 سال، 6 هزار و 322 نفر نوبت اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند که از این حیث تنگستان در رتبه دوم استان قرار دارد و 4 هزار و 866 نفر نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند که از این نظر نیز تنگستان در رده اول واکسیناسیون گروه سنی 12 تا 18 سال در استان قرار گرفته است.
کارشناس مدارس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد: واکسیناسیون دانش‌آموزان و معلمان یکی از مؤلفه‌ها و آیتم‌های مهم ستاد ملی کرونا برای بازگشایی احتمالی مدارس بوده که در این بین هزار و 113 نفر از فرهنگیان شهرستان تنگستان واکسینه شده‌اند.
حسن‌پور اظهار داشت: با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا در خصوص بازگشایی مدارس در ماه‌های آتی بازرسان بهداشت محیط مطابق برنامه‌های روتین بازدید، پایش کلیه مدارس شهرستان را بر اساس چک‌لیست بازگشایی انجام داده‌اند.
کارشناس مدارس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تأکید کرد: فعالیت مدارس الزاماً با دستور و تأیید ستاد ملی کرونا خواهد بود که به نظر می‌رسد با توجه به روند مطلوب واکسیناسیون در سنین پایین، شاهد بازگشایی مدارس در ماه‌های آینده باشیم.
انتهای پیام/ن.ا 3010
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون.دانش.آموزان     ندا.حسن‌پور     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   30 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >