در گفتگوی رسانه‌ای مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مطرح شد؛
گزارشی از روند پروژه زمین چمن مصنوعی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/گزارش تصویری

2 آذر 1400
مسعود صداقت مدیر دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفتگویی، گزارشی از روند پروژه زمین چمن مصنوعی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ارائه نمود.

مسعود صداقت کاهش اختلالات روحی دانشجویان، افزایش میزان مشارکت اساتید، دانشجویان و کارکنان در رویدادهای فرهنگی و ورزشی، ایجاد شورونشاط اجتماعی در محیط دانشگاهی و در نهایت موفقیت تحصیلی دانشجویان را از اهداف احداث و بهره‌برداری پروژه‌هایی نظیر زمین چمن مصنوعی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برشمرد.
وی در خصوص پروژه زمین چمن مصنوعی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: این پروژه با هزینه‌ای بالغ‌بر 11 میلیارد ریال، طی حدود دو سال پس از انعقاد تفاهم‌نامه با مدیریت دانشجویی وقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آینده‌ای نزدیک پس از نصب نورافکن در محل پروژه به‌صورت رسمی به بهره‌برداری خواهد رسید.
صداقت با اشاره به همراهی و همکاری ستودنی ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، از پیگیری‌های رئیس اداره تربیت‌بدنی دانشگاه با مدیرکل ورزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌منظور تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه تشکر نمود.
مدیر دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دورنما و چشم‌اندازی روشن و امید افزا در توسعه اماکن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تعریف نمود و برای جامعه دانشگاهی نظام سلامت استان بوشهر، آرزوی موفقیت و سلامتی از ایزد منان مسئلت کرد.
توجه شما همراهان گرامی را به تصاویر پروژه زمین چمن مصنوعی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جلب می‌نماییم.
انتهای پیام/ ح.ی 2050
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
معاونت..دانشجویی.فرهنگی     زمین.چمن.مصنوعی     مسعود.صداقت        

تاریخ بروز رسانی:   2 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >