توسط مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) بوشهر؛
مددکاران بیمارستان قلب بوشهر تجلیل شدند

8 آذر 1400
مددکاران بیمارستان قلب بوشهر توسط مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) بوشهر تجلیل شدند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) بوشهر در این آئین گفت: با تلاش‌های رئیس، تیم مدیریتی، مدافعان سلامت و واحد مددکاری بیمارستان قلب، خدمات مطلوبی به بیماران تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) ارائه می‌شود.
 محمدرضا میری با ابراز قدردانی ویژه از واحد مددکاری بیمارستان قلب بوشهر اظهار داشت: این مرکز آموزشی به علت تک تخصصی بودن از اهمیت ویژه‌ای در استان برخوردار است و افزایش مراجعه بیماران به این مرکز نشان از افزایش کیفی سطح خدمات به بیماران است.
وی با ابراز تشکر از همکاری تیم مدیریتی بیمارستان قلب بوشهر افزود: ارائه خدمات مطلوب درمانی با تعرفه‌های مناسب در بیمارستان قلب بوشهر برای مددجویان کمیته امداد موجب کاهش چشمگیر سفرهای درمانی بیماران تحت پوشش کمیته امداد به استان‌های دیگر شده است.
رئیس بیمارستان قلب بوشهر نیز گفت: از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات خود برای کاهش نگرانی‌های درمانی عموم مردم و به‌ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استفاده خواهیم کرد.
دکتر اصغر بحرانی خاطرنشان کرد: حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) و تکریم همکاران واحد مددکاری موجب دلگرمی همکاران شد که این موضوع جای تقدیر و تشکر دارد.
انتهای پیام/ م.م 4090
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجلیل.مددکاران     بیمارستان.قلب     مدیر.کل     کمیته.امام.خمینی     (ره)     محمدرضا.میری    
رئیس     دکتر.اصغر.بحرانی     بیمارستان.قلب    

تاریخ بروز رسانی:   8 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >