فرماندار عسلویه؛
مدافعان سلامت جانشان را سپر بلای مردم کرده‌اند

6 دی 1400
فرماندار عسلویه گفت: اگر کرونا در دو ماه اخیر نتوانسته از مردم قربانی بگیرد، به خاطر همت مدافعان سلامت و شهدای سلامت بوده است که سپر شده‌اند.

سید علی هاشمی در جلسه ستاد کرونا شهرستان عسلویه اظهار داشت: باید به احترام مدافعان و شهدای سلامت با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و تزریق واکسن در مقابله با کووید 19 همت نماییم.
هاشمی با بیان اینکه بر اساس گزارش‌های دریافتی، وجود سویه جدید ویروس کرونا موسوم به امیکرون در سطح کشور وجود دارد، تأکید کرد: سویه جدید این ویروس به‌سرعت شیوع می‌یابد و لازم است تدابیر لازم برای جلوگیری از شیوع این ویروس در سطح شهرستان به‌ویژه در ترددهای مرزی، توسط دستگاه‌های ذیربط اتخاذ شود.
وی در ادامه با تأکید بر تشویق و ترغیب افراد بر تسریع در انجام واکسیناسیون و تزریق دوز سوم، خاطرنشان کرد: در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی شاهد آغاز موج ششم ویروس کرونا خواهیم بود.
فرماندار عسلویه تصریح کرد: کارمندان دولت باید در امر واکسیناسیون و تزریق دوز سوم پیشگام باشند و مدیران نظارت لازم بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در دستگاه مربوطه داشته باشند.
رئیس ستاد مقابله با کرونا شهرستان عسلویه همچنین با تأکید بر نظارت به نحوه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس، افزود: با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان تدابیر پیشگیرانه و نظارت دقیق بر مسائل بهداشتی مدارس ضروری است.

انتهای پیام/ م.ک3090

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     ستاد.کرونا     سیدعلی.هاشمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   6 دی 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >