سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
تزریق دوز سوم واکسن کرونا کمک به تداوم روند ایمنی همگانی است

22 دی 1400
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: اگر امروز شاهد کاهش محسوس موارد ابتلا به بیماری کرونا هستیم، نتیجه واکسیناسیون عمومی است، لذا تزریق دوز سوم واکسن کرونا به تداوم این روند کمک خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس ایرج زنده بودی گفت: عده‌ای با تبلیغات گسترده می‌خواستند سد راه انجام واکسیناسیون عمومی شوند اما دیدیم که انجام واکسیناسیون موجب شد تا بار بیماری تا اندازه بسیار زیاد و محسوسی کاهش یابد و ارمغان آور سلامتی برای مردم باشد.
وی ادامه داد: امروز واکسیناسیون عمومی و کمک آن به‌ سلامت مردم، خط بطلانی است بر ادعای دروغین افرادی که نمی‌خواستند مردم از گزند این بیماری دور باشند و دیدیم که مردم با هوشیاری و اعتماد به کادر بهداشت و درمان با آنان همگام و هم مسیر شدند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: امروز نیز مانند گذشته از مردم می‌خواهیم این دستاورد به‌دست‌آمده را حفظ کنند و با دریافت دوز سوم واکسن کرونا، گام محکم‌تری در جهت سلامت عمومی بردارند.
مهندس زنده بودی تصریح کرد: مراکز واکسیناسیون در شهرهای اهرم و دلوار و در سایر نقاط شهرستان تنگستان، در مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت دایر هستند و آماده خدمت‌رسانی به مردم می‌باشند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان بیان داشت: همه ما به امید روزی که این بیماری از سطح جامعه پاک و ریشه‌کن شود تلاش می‌کنیم و به‌عنوان یک سرباز آماده فدا کردن جان خود در راه مردم مانند سایر همسنگران شهیدمان هستیم و در این راه لحظه‌ای درنگ و کوتاهی نخواهیم کرد، لذا همراهی و همگامی مردم با ما موجب قوت قلب ما در سنگر بهداشت و درمان خواهد شد.


انتهای پیام/ ن.ا 3010

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.تنگستان     ایرج.زنده.بودی     واکسیناسیون.عمومی     تزریق.دز.سوم    

تاریخ بروز رسانی:   22 دی 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >