در جشنواره یلدای برتر وزارت بهداشت و وزارت آموزش‌وپرورش؛
دانش‌آموز بوشهری رتبه برتر کشوری را کسب کرد

9 بهمن 1400
در جشنواره مجازی کشوری دانش‌آموزی که توسط دفتر آموزش و ارتقای سلامت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مشارکت دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش‌وپرورش برگزار شد دانش‌آموز بوشهری توانست رتبه برتر را کسب کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، به مناسبت شب یلدا و به‌منظور مشارکت دانش‌آموزان در آگاهی‌بخشی به جامعه باهدف رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شب یلدا و پرهیز از دور همی‌های خانوادگی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا جشنواره مجازی کشوری دانش‌آموزی برگزار شد که دانش‌آموز بوشهری توانست رتبه برتر را در این جشنواره کسب کند.
رئیس گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این خصوص گفت: این جشنواره با عنوان "یلدای بهتر" توسط دفتر آموزش و ارتقای سلامت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مشارکت دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش‌وپرورش برگزار شد.
حمیدرضا رصافیانی افزود: در این جشنواره آثار دانش‌آموزان به‌صورت پوستر، کلیپ، موشن گرافیک، عکس نوشته، پادکست و بروشور آموزشی به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور ارسال شد.
وی در مورد نحوه انتخاب آثار برتر نیز گفت: در استان بوشهر بیش از 105 اثر به جشنواره ارسال شد که 10 اثر به‌عنوان منتخب استانی به مرحلهٔ کشوری ارسال شدند.
رئیس گروه آموزش و ارتقای سلامت اظهار کرد: در مرحله کشوری نیز از بین بیش از 200 اثر 10 تای آن به‌عنوان اثر برتر شناخته شدند که کلیپ تهیه‌شده توسط خانم دایانا دهقانی، دانش‌آموز کلاس سوم دبستان شهید باهنر بوشهر، جزو منتخبین برتر کشوری انتخاب شد.
انتهای پیام/ م.ب 2020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جشنواره.مجازی.کشوری     شب.یلدا     حمیدرضا.رصافیانی     دایانا.دهقانی    

تاریخ بروز رسانی:   9 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >