حضور مسئولین، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن / گزارش تصویری

22 بهمن 1400
مسئولین، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن در کرانه‌های خلیج‌فارس حضور پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار وبدا، شهر بوشهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و به همین دلیل مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در این شهر به‌صورت خودرویی برگزار شده است.

دکتر حسن ملکی‌زاده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اعضای هیئت رئیسه، کارکنان، دانشجویان، پرسنل اورژانس 115، پرسنل مراکز بهداشتی و درمانی دانشگاه نیز  به همراه خانوده‌های خود در کنار مردم در راهپیمایی خودرویی۲۲ بهمن در کرانه خلیج‌فارس بوشهر حضور داشتند.
راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن در کرانه خلیج‌فارس با حضور گسترده و پرشور مردم بوشهر از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح امروز از گلزار شهدای خوشنام بوستان شغاب آغاز شده است و مدافعان سلامت استان بوشهر نیز در این راهپیمایی خودرویی حضور گسترده داشتند.
مدافعان سلامت استان بوشهر حضوری پرشور در این مراسم داشتند و بار دیگر پایبندی خود به این نظام و انقلاب را به رخ جهانیان کشاندند.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
راهپیمایی.خودرویی.22.بهمن     مدافعان.سلامت     22.بهمن     راهپیمایی     سرپرست.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     دکتر.حسن.ملکی.زاده    

تاریخ بروز رسانی:   22 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >