سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
وضعیت نگران‌کننده شیوع کرونایی در استان بوشهر / ۲۱۳ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند

22 بهمن 1400
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از وضعیت نگران‌کننده شیوع بیماری کرونا در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۲۱۳ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر احمد یزدان‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۰ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند که تست کرونای ۲۱ نفر از مثبت اعلام شده است.

وی با اشاره به اینکه اکنون ۲۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش مراقبت‌های ویژه کرونایی، ۲ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارد.
دکتر یزدان‌پناه اظهار داشت: متأسفانه امروز سه نفر از هم استانی‌های عزیزمان بر اثر بیماری کرونا فوت شده‌اند که یک مورد آقایی ۸۷ ساله با سابقه واکسیناسیون و بدون بیماری زمینه‌ای که دو دوز واکسن را دریافت کرده، یک خانم ۸۵ ساله بدون بیماری زمینه‌ای و یک خانم ۹۰ ساله با بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا و بدون سابقه دریافت واکسن بوده‌اند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۱۰۶ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای ۴۹ مورد به کرونا مثبت، قطعی بوده است.
دکتر یزدان‌پناه افزود: تاکنون دو هزار و ۵۲ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تأکید بر لزوم انجام واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۹۷ هزار و ۹۹۴ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام / م. غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
    دکتر.احمد.یزدان.پناه     معاون.درمان.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     کرونا     اُمیکرون     آمار.کرونا    

تاریخ بروز رسانی:   22 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >