سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
220 بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند/ ثبت 1 فوتی جدید

27 بهمن 1400
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از وضعیت نگران‌کننده شیوع بیماری کرونا در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 220 بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر احمد یزدان‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته 143 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند که تست کرونای 25 نفر از مثبت اعلام شده است.
وی با اشاره به اینکه اکنون 27 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش مراقبت‌های ویژه کرونایی، 10 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارد.
دکتر یزدان‌پناه اظهار داشت: متأسفانه امروز یک نفر از هم استانی‌های عزیزمان بر اثر بیماری کرونا فوت شده‌اند که یک مورد آقایی 71 ساله با بیماری زمینه‌ای قلبی و ‌عروقی به ثبت رسیده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 129  بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای 49 مورد به کرونا مثبت، قطعی بوده است.
دکتر یزدان‌پناه افزود: تاکنون دو هزار و 62 نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تأکید بر لزوم انجام واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 99 هزار و 542 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
انتهای پیام / م.ف - 1024
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کرونا     کووید19     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه        

تاریخ بروز رسانی:   27 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >