با حضور سرپرست معاونت درمان دانشگاه برگزار شد؛
آیین معارفه سرپرست جدید مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر/ گزارش تصویری

27 بهمن 1400
با حضور سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آیین معارفه سرپرست جدید مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس؛ سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گفت: در ایام کووید ۱۹ شاهد لحظه‌های سخت و طاقت‌فرسایی بودیم که با کنار هم بودن و با امید و تلاش مستمر روزها را سپری کردیم. وی با اشاره به سختیهای ایام کرونا و تلاش‌های بی وقفه کادر درمان، از مطالبات گسترده کادر درمان نام برده و به تلاشهای تیم مدیریتی جدید دانشگاه علوم پزشکی جهت حل این مساله اشاره کردند
دکتر احمد یزدان‌پناه ضمن تبریک به دکتر زهرا سادات جلالیان سرپرست جدید و تقدیر از زحمات دکتر عاطفه اسفندیاری در زمان تصدی ریاست این مرکز اظهار داشت: روزهای سخت مواجهه با ویروس کرونا  جز با امید، همدلی و همکاری سپری نمی‌شد.
وی ضمن تقدیر از دکتر اصغر بحرانی که در مدت کوتاه ریاست تمام تلاش خود را در راستای تغییرات مثبت به کار گرفت افزود:  دکتر اسفندیاری بیش از ۲۰ ماه از دوره مدیریتشان هم‌زمان با پیک‌های سخت و پر کار کووید ۱۹ بود که خوشبختانه با موفقیت مدیریت کرده و همچنین جا دارد از زحمات مدیر پرستاری سابق، زهرا حیدری سروستانی تقدیر کنیم.
 دکتر یزدان پناه از دکتر جلالیان خواستار تشکیل بانک جامع اطلاعاتی، مدیریتی، مالی و منابع انسانی و همچنین اهمیت ویژه به درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان شهدای خلیج‌فارس و درمانگاه دانشگاه علوم پزشکی شده و برای سرپرست جدید و تیم مدیریتی وی آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/ف.ش4070


کلمات کلیدی:
معارفه     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     دکتر.زهراسادات.جلالیان     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   27 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >