آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت ریگ به چرخه عادی فعالیت خود برگشت

8 اسفند 1400
آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت بندر ریگ که به دلیل نقص فنی یکی از دستگاه‌های آن از بهمن‌ماه سال گذشته قادر به فعالیت کامل نبود با تلاش و پیگیری رئیس شبکه بهداشت و درمان و مسئولین مربوطه در اسفندماه امسال به چرخه عادی فعالیت خود برگشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه، عصمت حیدری در این خصوص اظهار داشت: فعالیت آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت بندر ریگ به علت خرابی دستگاه اتوآنالایزر، دستگاه انجام تست‌های قند، چربی و آزمایش‌های کبدی، به مدت یک سال محدود به انجام نمونه‌گیری و ارسال به آزمایشگاه مرکزی شهرستان شده بود.
حیدری بیان داشت: تعمیر این دستگاه و راه‌اندازی مجدد آن، منجر به کوتاه شدن زمان پاسخ‌دهی آزمایش‌های می‌شود که احساس رضایت مردم شریف بندر ریگ از ارائه خدمات تشخیصی و درمانی مطلوب را در پی خواهد داشت.
رئیس شبکه بهداشت و درمان، ضمن قدردانی از همراهی مردم بندر ریگ در طول یک سال اخیر، گفت: هم‌اکنون کلیه آزمایش‌های بیوشیمی در آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت بندر ریگ انجام می‌شود که این موضوع، بخش ریگ را از ارسال نمونه‌های آزمایشگاهی ضروری به مرکز شهرستان که موجب صرف هزینه و زمان می‌شود، بی‌نیاز می‌کند.

انتهای پیام/ ک.آ 3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آزمایشگاه     بندر.ریگ     عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   8 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >