رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه:
بیش از ۱۵۰ هزار دوز واکسن در شهرستان عسلویه تزریق‌شده است/ داشتن پیوست سلامت لازمه پیشگیری از آلودگی‌های صنعت و ادارات

17 اسفند 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: بیش از ۱۵۰ هزار دوز واکسن در شهرستان عسلویه تزریق‌شده است.

جاسم زارعی در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان عسلویه تصریح کرد: بیش از ۶۹ هزار دوز نوبت اول، بیش از ۶۲ هزار نوبت دوم و بیش از ۱۹ هزار و ۷۰۰ دوز در نوبت سوم واکسن تزریق‌شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه افزود: تزریق هر سه نوبت واکسن باعث ایمنی بخشی شده و میزان بستری و مرگ‌ومیر را کاهش خواهد داد
داشتن پیوست سلامت، لازمه پیشگیری از اضافه شدن آلودگی حاصل از صنعت و ادارات
دبیر شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان عسلویه اظهار داشت: الزام ادارات و صنایع از سوی بهداشت و درمان درزمینهٔ تهیه و اجرای پیوست سلامت با توجه به اسناد بالادستی و سیاست‌های کلی نظام سلامت ابلاغی توسط مقام معظم رهبری از ضروریات است به‌اختصار هدف این است که پس از راه‌اندازی طرح سلامتی جامعه به مخاطره نیفتاده و آلودگی به محیط اضافه نشود و اگر محصولات مؤثر بر سلامت تولید شود، باید به طریق استاندارد مهار گردد.
زارعی افزود: لزوم تحقق این امر همکاری همه ادارات و صنایع شهرستان است و شبکه بهداشت و درمان حسب رسالت ذاتی خود موارد را پیگیری نموده با مصوبات این جلسه با جدیت بیشتری ادامه خواهد داد.
زارعی در ادامه به اهمیت بهسازی محیط در راستای پیشگیری از استقرار ئ تکثیر پشه مهاجم آئدس اشاره و اعلام کرد: با دیگر مصوبه این جلسه، کارگروه بررسی اقدامات انجام‌شده با حضور اعضاء به‌طور مستمر و ماهیانه انجام و ساماندهی لازم توسط متولیان انجام خواهد شد.
 این مقام مسئول در پایان از همکاری تنگاتنگ مردم و مسئولین در طول دوره کرونا به‌ویژه همکاری شبانه‌روزی دادستان محترم، ناحیه مقاومت بسیج سپاه و نیروی انتظامی تقدیر و تشکر نموده و بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و تکمیل واکسیناسیون گروه‌های سنی مختلف تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی این شهرستان به ریاست فرماندار، دبیریِ رئیس شبکه بهداشت و درمان و با حضور سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و سایر اعضا در فرمانداری عسلویه برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ک 3090

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     شورای.سلامت     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   17 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >