فرماندار شهرستان عسلویه:
سلامتی مردم منطقه و محیط‌زیست از وظایف همه شرکت‌ها در عسلویه است

18 اسفند 1400
فرماندار شهرستان عسلویه گفت: تعامل بین همه بخش‌ها برای سلامتی مردم عسلویه که از الزامات اسناد بالادستی و مصوبات قانونی مجلس است بسیار مهم است.

سید علی هاشمی در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان عسلویه افزود: اینکه دکتر برجوئی‌فرد، سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بعد از انتصاب خود فوری در شورای سلامت عسلویه حاضر می‌شود؛ نشان از اهمیت و تعهد ایشان به سلامت مردم منطقه است.
وی با اشاره به وجود لکه‌های نفتی در سواحل عسلویه تأکید کرد: منشأ این آلودگی از خارج نیست و متأسفانه بدعهدی عده بسیار کمی باعث این مشکل شده و البته به‌هیچ‌وجه نباید این کم‌کاری را به برادران و خواهران پرتلاش عرصه صنعت تعمیم داد.
 هاشمی با تأکید بر اینکه دادستان شهرستان به جد پیگیر عوامل این آلودگی است افزود: ایمان دارم که عزیزانِ زحمت‌کش در حوزه صنعت نفت و گاز در عسلویه به همان میزان که در فکر تولید و اقتصاد کشور هستند به سلامتی کارکنان و مردم منطقه نیز اهمیت می‌دهند.
فرماندار عسلویه در مصوبات نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان عسلویه خواستار همکاری جدی همه دستگاه‌ها برای جلوگیری از ورود پشه آئدس شد و خاطرنشان کرد: تا تاریخ مشخصی همه شرکت‌هایی که لازم است پیوست سلامت داشته باشند در این زمینه اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، سومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی این شهرستان با محوریت پیوست سلامت ادارات و صنایع و اقدامات پیشگیرانه بیماری‌های منتقله از پشه آئدس به ریاست فرماندار و دبیری رئیس شبکه بهداشت و درمان و با حضور سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و سایر اعضاء در فرمانداری عسلویه برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ک-3090

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     شورای.سلامت     فرماندار     سیدعلی.هاشمی     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   18 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >