با پزشکان و پرستاران مجرب؛
آنژیوگرافی عروق همه اندام‌ها و اعضای بدن در بیمارستان قلب بوشهر انجام می‌شود

18 اسفند 1400
مسئول بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر گفت: در بیمارستان قلب بوشهر انجام عمل آنژیوگرافی عروق برای همه اندام‌ها و اعضای بدن امکان‌پذیر است.

سید محمدمهدی مصطفوی در گفت‌وگو با روابط عمومی بیمارستان قلب بوشهر گفت: بخش آنژیوگرافی با عملکرد خیره‌کننده پزشکان و پرستاران مجرب توانسته است خدمات درمانی مطلوبی به مراجعین بیمارستان قلب بوشهر ارائه دهد.
مصطفوی ضمن تشکر از استقبال مردم برای دریافت خدمات آنژیوگرافی در بوشهر افزود: بسیار خرسندیم که کیفیت مطلوب خدمات آنژیوگرافی موجب جلب اعتماد و رضایت هم استانی‌های ما شده است.
وی ادامه داد: به دلیل استقبال و اعتماد مردم به خدمات بیمارستان قلب شاهد کاهش سفرهای درمانی به خارج از استان بوشهر بوده‌ایم.
مسئول بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر تصریح کرد: در حال حاضر خدمات آنژیوگرافی در بیمارستان قلب بوشهر با یک‌تخت فعال و یک‌تخت در شرایط اورژانسی ارائه می‌شود.
مصطفوی عنوان کرد: برای کاهش زمان انتظار انجام عمل آنژیوگرافی، باوجود کادر مجرب و متخصصان توانمند نیاز به تخت فعال دیگری نیز وجود دارد که امیدواریم با حمایت مسئولان دانشگاهی و استانی این مهم نیز انجام گیرد.
وی با اشاره به شرایط خاص پذیرش بیماران به دلیل شیوع کرونا خاطرنشان کرد: آن دسته از هم استانی‌هایی که به عمل آنژیوگرافی نیاز دارند می‌توانند با در دست داشتن معرفی‌نامه پزشک معالج خود به آدرس خیابان سیراف، جنب هلال‌احمر، بیمارستان قلب بوشهر مراجعه نمایند و یا با شماره تماس ۰۷۷۳۳۳۳۲۹۴۶ از ساعت ۷: ۳۰ الی ۱۳: ۳۰ جهت هرگونه اطلاعاتی در مورد نوبت‌دهی و آمادگی‌های قبل و بعد از عمل تماس حاصل نمایند.


انتهای پیام/ م.م 4090
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آنژیوگرافی     سیدمحمدمهدی.مصطفوی     بیمارستان.قلب        

تاریخ بروز رسانی:   18 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >