مسئول ام.آر. آی بیمارستان قلب بوشهر:
بیش از 19 هزار ام.آر. آی در 22 ماه گذشته در بیمارستان قلب بوشهر انجام‌شده است

23 اسفند 1400
مسئول ام.آر.آی بیمارستان قلب بوشهر گفت: از خردادماه سال ۹۹ تاکنون بیش از ۱۹۵۰۰ ام.آر. آی در بخش تصویربرداری بیمارستان قلب بوشهر انجام‌شده است.

معصومه قلی زاده تنگستانی در گفت‌وگو با روابط عمومی بیمارستان قلب بوشهر گفت: بخش ام.آر.آی بیمارستان قلب بوشهر مجهز به یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تصویربرداری باقدرت 1.5 تسلا است.
قلی زاده تنگستانی افزود: در حال حاضر شهرستان بوشهر دارای دو دستگاه ام.آر.آی در بیمارستان قلب و سلمان فارسی بوشهر است.
وی با تشریح برنامه‌های کاری مرکز ام.آر.آی بیمارستان قلب عنوان داشت: در طول هفته علاوه بر انجام تصویربرداری معمول، یک روز برای انجام ام. آر.آی با بیهوشی برای اطفال، کودکان و بزرگ‌سالان و یک روز نیز برای اندازه‌گیری رسوب آهن در بیماران تالاسمی استان اختصاص دارد.
مسئول ام.آر.آی بیمارستان قلب بوشهر با ابراز قدردانی از صبوری مراجعه‌کنندگان به این مرکز گفت: باوجود فعالیت این مرکز در سه نوبت‌کاری، به دلیل حجم بالای مراجعه بیماران از سراسر استان و حتی استان‌های هم‌جوار، متأسفانه زمان انتظار در این مرکز بسیار طولانی است.
وی تصریح کرد: درصورتی‌که بیمار بستری در مراکز درمانی نیاز به انجام MRI اورژانسی داشته باشد با هماهنگی صورت گرفته در کوتاه‌ترین زمان ممکن این خدمت ارائه می‌شود.
قلی زاده تنگستانی اظهار امیدواری کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته از طرف هیئت‌رئیسه دانشگاه و تخصیص اعتبار از طرف وزارت، در آینده شاهد راه‌اندازی دومین دستگاه ام.آر.آی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس خواهیم بود.
مسئول ام.آر.آی بیمارستان قلب بوشهر خاطرنشان کرد: خدمات این مرکز با تعرفه دولتی به عموم ارائه می‌شود و توصیه می‌شود برای کاهش مراجعات غیرضروری و سهولت در نوبت‌گیری به شماره تماس 989337715613 در پیام‌رسان واتساپ پیام ارسال نموده و یا از نرم‌افزار https://www.paziresh24.com/app اقدام نمایند.
انتهای پیام/ م.م 4090
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
ام.آر.آی     معصومه.قلی‌زاده.تنگستانی     بیمارستان.قلب.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >