سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
روند کاهشی موارد بستری کرونا ادامه دارد/ روز بدون فوتی ثبت شد

1 فروردين 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر روند کاهشی دارد و در نخستین روز از سال جدید تعداد موارد بستری در بخش‌های کرونایی به عدد 42 رسیده است.

دکتر حسن ملکی زاده به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در 24 ساعت گذشته 15 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که ابتلای 2 مورد از آن‌ها به کرونا قطعی بوده است.
وی بابیان اینکه همچنان 7 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌ مراقبت‌های ویژه کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر، 4 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارد.
دکتر ملکی زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در نخستین روز از سال 1401 اعلام‌شده است چنین گفت: خوشبختانه امروز مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان بوشهر به ثبت نرسید.
وی افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 21 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای 9 مورد به کرونا قطعی بوده است.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 2146 هم استانی به علت ابتلا به این ویروس جان خود را ازدست‌داده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون 103246 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/م.پ-1025
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آمار.کووید     سرپرست.دانشگاه     دکتر.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   1 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >