رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه:
مسافرین در سفرهای نوروزی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را فراموش نکنند

2 فروردين 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در سفرهای نوروزی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را فراموش نکنید.

عصمت حیدری در حاشیه بازدید از ستادهای اسکان مسافرین نوروزی شهرستان گناه در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اظهار داشت: بعد از دو سال از شروع همه‌گیری کووید 19 امسال اولین سالی است که در گناوه همچون سال‌های گذشته پذیرای میهمانان عزیز نوروزی هستیم.
وی تصریح کرد: نباید فراموش کرد که پاندمی کرونا همچنان ادامه دارد و هرگونه سهل‌انگاری در رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند منجر به یک پیک سنگین و مرگ بارتر از پیک‌های قبلی شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه خطاب به مسافرین نوروزی اظهار داشت: با تکمیل ظرفیت هتل‌ها و مکان‌های اسکان طی دو روز گذشته بهتر است زمان حضور در شهرستان گناوه را به دو روز کاهش دهید و هنگام حضور در بازارها و مکان‌ها شلوغ و پرتردد از ماسک مناسب استفاده کنید.
حیدری عنوان داشت: بازرسین بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه به‌طور مستمر از همه هتل‌ها، مسافرخانه‌ها و مدارس محل اسکان بازدید می‌کنند و مشکلات بهداشتی را به مسئولین ذیربط انتقال می‌دهند.
حیدری با تأکید به اینکه گرما و ازدیاد جمعیت خود می‌تواند باعث انتقال بیماری‌های واگیر و یا مسمومیت شود توصیه کرد: گشت بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه به‌منظور تأمین سلامت مواد غذایی از 25 اسفندماه شروع‌شده و تا پایان تعطیلات به‌طور مستمر ادامه دارد.
وی اضافه کرد: مسافرین نوروزی بهتر است مواد غذایی و آشامیدنی خود را از مکان‌های مطمئن تهیه کنید و حتماً به تاریخ انقضاء و نحوه نگهداری مواد توجه کنید.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری شهروندان و همراهی مسافرین نوروز 1401 آغاز سال شاد و همراه با تندرستی برای همه مردم باشد و هم میهمان و هم میزبان از سپری کردن این ایام کنار یکدیگر لذت ببرند.

انتهای پیام/ ک.آ 3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
رئیس.شبکه.بهداشت.درمان.گناوه     عصمت.حیدری     مسافرین.نوروزی     کرونا    

تاریخ بروز رسانی:   2 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >