رئیس شبکه بهداشت و درمان دیّر خبر داد؛
تشدید نظارت‌های بهداشتی در اقامتگاه‌های گردشگری شهرستان دیّر

3 فروردين 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: در ایام تعطیلات نوروزی، نظارت جدی بر رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی به‌خصوص در اماکن و اقامتگاه‌های گردشگری و محل‌های اسکان مسافران صورت می‌گیرد.

احمد آخوندی در حاشیه اعزام تیم‌های نظارت بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: همه تلاش می‌کنند تا با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، نوروز خوبی برای همگان رقم بخورد و سال جدید را بدون دغدغه و نگرانی در خصوص بیماری کرونا، آغاز کنیم.
 وی با اشاره به تمهیدهای در نظرگرفته شده جهت پذیرایی و ارائه خدمات به گردشگران نوروزی در شهرستان دیّر گفت: در ایام نوروز 6 تیم نظارت بهداشت محیط در قالب طرح بسيج سلامت نوروزي در شهرستان دیّر فعال هستند.
آخوندی افزود: این تیم‌های نظارتی تا پایان تعطیلات نوروزی در کليه ايام هفته حتي روزهاي تعطيل در دو نوبت صبح و بعدازظهر، کار پایش و نظارت بر واحدهای تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی و محل‌های اسکان مهمانان نوروزی، مراکز خدمات جامع سلامت، مطب‌های خصوصی بر عهده دارند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: در ایام تعطیلات نوروزی، نظارت جدی بر رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی به‌خصوص در اماکن و اقامتگاه‌های گردشگری و محل‌های اسکان مسافران صورت می‌گیرد.
آخوندی با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایام نوروز گفت: عادی انگاری خطر بروز دوباره بیماری کووید 19 را افزایش می‌دهد و لازم است شهروندان و مسافران نوروزی همچنان به‌طور جدی اصول بهداشتی را رعایت و تزریق واکسن به‌خصوص دوز سوم واکسن کرونا را جدی بگیرند.
وی افزود: رعایت پروتکل‌ها بهداشتی وظیفه همگانی است و انتظار می‌رود شهروندان و مسافران به‌طور جدی به اصول پیشگیری پایبند بوده و استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی و شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند.


انتهای پیام/ ح.ن 3050

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
رئیس.شبکه.بهداشت.درمان     احمد.آخوندی     تعطیلات.نوروزی     اسکان.مسافران.نوروزی     تشدید.نظارت.های.بهداشتی    

تاریخ بروز رسانی:   3 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >