سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
ثبت اولین فوتی در سال جدید / بستری‌های کرونایی در استان بوشهر افزایش یافت

3 فروردين 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر از ثبت اولین فوتی ناشی از کرونا این استان در سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: بستری‌های کرونایی در استان بوشهر افزایش یافت.

دکتر حسن ملکی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: ۵۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
وی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که ابتلای دو مورد از آن‌ها به کرونا قطعی بوده است.
وی از افزایش بیماران بستری کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه استان بوشهر خبر داد و گفت: در حال حاضر ۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که ۵ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر ملکی زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر گفت: اولین فوتی ناشی از کرونا این استان در سال جدید ۱۴۰۱ ثبت شده که آقایی ۵۷ ساله با سابقه بیماری زمینه‌ای سرطان روده بوده است
وی افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۱۱ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای یک مورد به کرونا قطعی بوده است.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲ هزار و ۱۴۷ هم استانی به علت ابتلای به این ویروس جان خود را از دست‌داده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۳ هزار و ۲۸۵ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    آمار.کووید     سرپرست.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     دکتر.حسن.ملکی‌زاده        

تاریخ بروز رسانی:   3 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >