رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه:
بیش از 8 نوع واکسن کرونا در شهرستان گناوه موجود است

5 فروردين 1401
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: بیش از 8 نوع واکسن کرونا اعم از داخلی و خارجی در سبد واکسیناسیون شهرستان گناوه موجود است.

عصمت حیدری در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه بیان داشت: در  حال حاضر واکسن‌های سینوفارم، برکت، آسترازنکا، پاستوکووک، پاستوکووک پلاس، اسپایکوژن، رازی و فخرا در شهرستان گناوه موجود است و به نوبه خود سبد واکسیناسیون کووید 19 شهرستان کامل و متنوع است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه اظهار داشت: از 29 اسفند تا پایان تعطیلات نوروز 1401، سالن تجمیعی واکسیناسیون حوادث واقع در چهارراه استادیوم عصرها از ساعت 16 الی 22 فعالیت دارد.
وی افزود: همچنین صبح ها مرکز خدمات جامع سلامت سیدالشهدا واقع در چهارراه معلم از ساعت 8 الی 13 کار واکسیناسیون کووید19 را انجام می دهد.
حیدری بیان داشت: متاسفانه با وجود سبد واکسیناسیون متنوع و افزایش ساعت کاری سالن واکسیناسیون تا پاسی از شب، استقبال مردم از واکسن خصوصا دوز سوم مطلوب نبوده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: تاکنون 163487 دوز واکسن در شهرستان گناوه تزریق شده است  که 73245 دوز نوبت اول، 66308 دوز نوبت دوم و 23934 دوز نوبت سوم برای بالای 18 بوده است.
حیدری اشاره کرد: در حال حاضر همه گروه های سنی از کودکان بالای 5 سال تا سالمندان و حتی مادران باردار می‌توانند واکسن کرونا را دریافت کنند. با توجه به اینکه حتی لحظه تحویل سال سالن واکسیناسیون جهت رفاه حال شهروندان باز بود از مردم عزیز گناوه درخواست داریم از این فرصت برای تکمیل واکسیناسیون خود استفاده کنند.
رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه تاکید کرد: کاهش موارد ابتلا به کرونا نباید این ذهنیت را ایجاد کند که کرونا تمام شده است. هر گونه سهل انگاری در عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی شامل نزدن ماسک مناسب، عدم رعایت فاصله اجتماعی و حضور در اماکن شلوغ و ... در کنار عدم تکمیل واکسیناسیون می تواند منجر به شروع پیک جدیدی از بیماری کرونا در شهرستان گناوه شود.

انتهای پیام/ ک.آ3080
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کرونا     واکسیناسیون     عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   5 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >