در طرح سلامت نوروزی صورت گرفت؛
انجام بیش از ۴۹۵ بازرسی بهداشت محیط شهرستان عسلویه در طرح سلامت نوروزی/ معدوم‌سازی مواد غذایی فاقد تاریخ ‌مصرف

10 فروردين 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: بازرسان سلامت محیط و کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در هفته نخست نوروز ۱۴۰۱ بیش از ۴۹۵ مورد بازرسی بهداشتی انجام داده‌اند.

جاسم زارعی اضافه کرد: بازرسی‌ها به‌صورت روزانه از ساعت ۸ الی ۲۳ در زمینه کنترل مواد غذایی، بررسی وضعیت بهداشتی مراکز، اماکن و همچنین کنترل کیفی آب آشامیدنی، اماکن حساس، مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، مراکز اقامتی و سامانه‌های آب‌رسانی انجام می‌شود.
وی اظهار داشت: از ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون بیش از ۳۹۰ مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و بیش از ۳۵ مورد بازدید از اماکن عمومی در شهرستان عسلویه انجام‌شده است.
این مقام مسئول اضافه کرد: ۱۳ مورد متخلف به مراجع قضایی معرفی و با هماهنگی دادستان محترم و نیروی انتظامی، یک مورد از صنوف متخلف پلمب شده‌اند.
زارعی بازدید مشترک با سایر ادارات را ۲۵ بازدید اعلام و افزود: در گشت‌های مشترک بیش از ۲۵۰ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته کشف و پس از اقدامات قانونی لازم، معدوم شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه بیان کرد: بیش از ۱۲۰ مورد کلر سنجی و ۲۶۰ مورد سنجش پرتابل از آب آشامیدنی شهرستان عسلویه صورت پذیرفته است.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه طرح سلامت نوروزی از ۲۴ اسفندماه در شهرستان آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ م.ک 3090

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بسیج.سلامت.نوروزی     شبکه.بهداشت.عسلویه     جاسم.زارعی    

تاریخ بروز رسانی:   10 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >