نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی:
باید از تمام ظرفیت‌های شهرستان دشتستان برای ارتقاء حوزه بهداشت و درمان استفاده کنیم

10 فروردين 1401
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از تمام ظرفیت‌های شهرستان دشتستان برای ارتقاء حوزه بهداشت و درمان استفاده کنیم.

دکتر ابراهیم رضایی در نشست هم‌اندیشی با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در شهرستان دشتستان اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یکی از نهادهایی بوده که تغییرات بسیار خوبی در این مدت در آن رخ داده است.
وی تصریح کرد: تیم مدیریتی جدید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از جوانان انقلابی، جهادی و خوش‌فکر تشکیل شده که می‌توانند مشکلات و مسائل حوزه سلامت استان را با همفکری دیگر مدیران اجرایی مستقر در شهرستان‌ها به‌خوبی برطرف کنند.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دکتر برجویی سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یکی از افراد پرتلاش و توانمند است که نقطه قوت حوزه بهداشت و درمان است.
وی بابیان اینکه سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نگاه بلندی نسبت به مسائل حوزه خود دارد که این نگاه می‌تواند مسائل و مشکلات را به خوبی مدیریت کند.
رضایی بابیان اینکه باید از تمام ظرفیت‌های شهرستان برای ارتقا حوزه سلامت و خدمت‌رسانی مطلوب به مردم به خصوص مناطق کم برخوردار استفاده نماییم گفت: در کنار دانشگاه علوم پزشکی برای رفع مشکلات و بهبود زیرساخت‌ها مانند گذشته همکاری و تلاش خواهیم کرد.
 وی با ذکر اینکه نیروهای انسانی پرتلاش و پاسخگویی در بخش بهداشت و درمان دشتستان هستند که به مردم خدمات ارائه می‌دهند بیان کرد: در بازدیدهای میدانی که از مراکز و خانه بهداشت شهرستان دشتستان داشته‌ایم ازلحاظ ساختار فیزیکی ، در جایگاه مطلوبی قرار دارد.
رضایی بابیان اینکه در بحران‌ها است که عیار یک دستگاه یا نهادی مشخص می‌شود اظهار کرد: در بحران بیماری کرونا، بخش بهداشت و درمان، به‌خصوص شهرستان دشتستان بالاتر از انتظار تلاش و فعالیت کرد.
وی تصریح کرد: مدافعان سلامت شهرستان دشتستان با راه‌اندازی مراکز بستری سرپایی در حسینیه اعظم و مرکز تخصصی درمانگاه امام موسی کاظم (ع) در پیک پنجم و ششم به‌صورت عینی به همه ما ثابت کردند که برای تأمین سلامت مردم و حفظ جان آن‌ها حاضرند از جان خود بگذرند و شهادت مدافعان سلامت گواه این گفته است.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیروهای 89 روزه و قراردادی را بنا به نیاز مجموعه تبدیل وضعیت کنند.
در این نشست دکتر قاسم برجویی فرد سرپرست معاونت بهداشتی و هیئت همراه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و رئیس و مسئولین واحدهای ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ س.غ 3030
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نماینده.مجلس.دشتستان     ابراهیم.رضایی     شبکه.بهداشت.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   10 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >