فرماندار شهرستان کنگان:
ثروت و ظرفیت صنعتی موجود در شهرستان کنگان باید در حوزه بهداشت و درمان فعال باشد

11 فروردين 1401
فرماندار شهرستان کنگان گفت: باید از ثروت و ظرفیت صنعتی موجود در شهرستان کنگان برای تقویت زیرساخت‌ها خصوصاً زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، احمد غریبی در نشست با سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باید از ثروت و ظرفیت صنعتی موجود در شهرستان کنگان برای تقویت زیرساخت‌ها خصوصاً زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی استفاده شود.
وی در این نشست به برای همفکری برای تقویت حوزه بهداشت انجام شده بود افزود: متأسفانه ما با درگیر شدن در مسائل حاشیه‌ای از توسعه و پیشرفت این مناطق عقب افتاده‌ایم.
این مقام مسئول شهرستان گفت: رمز موفقیت ما در این است که یک وحدت، اعتماد، همدلی و همراهی در بین تک‌تک مسئولان استانی ایجاد بشود.
غریبی اظهار داشت: من به فرمانداران چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر پیشنهاد داده‌ام که نشست‌های مشترکی را برگزار کنیم تا بتوانیم راه‌های بهره‌مندی بیشتر از صنعت برای کمک به این مناطق خصوصاً در حوزه بهداشت و درمان را پیدا کنیم.
فرماندار شهرستان کنگان از رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان خواست که پیگیر موضوع مشعل سوزی صنایع نفت و گاز باشد که آلودگی‌های زیادی را به محیط‌زیست وارد می‌کنند.

انتهای پیام/ م.ب 2020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
فرماندار.کنگان     احمد.غریبی     معاونت.بهداشت    

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >