کرونا آموزش در بیمارستان قلب بوشهر را متوقف نکرد

20 فروردين 1401
کارشناس مسئول واحد آموزش بیمارستان تخصصی قلب بوشهر گفت: آموزش دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی در مرکز آموزشی تخصصی قلب بوشهر حتی با وجود شرایط خاص کرونایی متوقف نشده است.

صغرا ملک‌زاده در گفتوگو با روابط عمومی بیمارستان قلب بوشهر گفت: دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی باید دروس عملی و تئوری خود را در مراکز آموزشی درمانی سپری کنند به همین دلیل آموزش در بخش‌های CCU، اتاق عمل جراحی قلب و اورژانس به دانشجویان این رشته‌ها ارائه شد.
ملک‌زاده بیان کرد: آموزش دانشجویان پزشکی توسط استادان قلب و آموزش دانشجویان پیراپزشکی توسط استادان این رشته انجام می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری یک ماهه کلاس‌های تئوری و عملی برای هر گروه افزود: به دلیل کمبود فضای آموزشی نسبت به تعداد دانشجو برنامه‌ریزی و ساعات تعیین شده و نیز حضوروغیاب و ارزشیابی دانشجویان با دقت و حساسیت بیشتری انجام می‌شود.
کارشناس مسئول واحد آموزش بیمارستان تخصصی قلب بوشهر خاطرنشان کرد: آموزش در بیمارستان قلب بوشهر تنها به دانشجویان محدود نمی‌شود و کارکنان و پرسنل بخش‌های مختلف نیز برای ارتقاء سطح دانش شغلی خود زیر نظر سوپروایزر آموزشی سلامت آموزش‌های لازم را دریافت می‌نمایند.

انتهای پیام/ م.م 4090

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بیمارستان.قلب.بوشهر     آموزش.حضوری.دانشجویان     صغرا.ملک.زاده    

تاریخ بروز رسانی:   20 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >