کلینیک سیار دندانپزشکی در مدرسه/پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان از درمانِ آن به‌صرفه‌تر است/ گزارش تصویری

24 فروردين 1401
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، واحد سلامت دهان و دندان این معاونت در روز دندان‌پزشک اقدام به معاینه دهان و دندان دانش‌آموزان یک مدرسه در شهرستان بوشهر کرد.

معاینات دهان دندان دانش آموزان این مدرسه با همکاری دندان‌پزشکان به‌صورت رایگان در کلینیک سیار دندانپزشکی معاونت بهداشت با همکاری آموزش‌وپرورش شهرستان بوشهر انجام شد.
مدیر گروه سلامت دهان و دندان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه این برنامه گفت: اقدامات پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان که شایع‌ترین موارد آن پوسیدگی دندان و بیماری لثه است بسیار به‌صرفه‌تر از درمان‌های دندانپزشکی است.
آناهیتا حق‌شناس افزود: درمان‌های زودهنگام پوسیدگی‌های اولیه و بیماری‌های لثه در افراد مستعد و آسیب‌پذیر جامعه از تحمیل هزینه‌های سنگین درمانی به مردم و دولت جلوگیری می‌کند.
23 فروردین‌ماه روز دندان‌پزشک یادآور زحمات و خدمات عزیزانی است که در سراسر کشور برای حفظ و ارتقای سلامت دهان و دندان مردم شریف تلاش می‌کنند.
در این مراسم مدیر گروه سلامت دهان و دندان معاونت بهداشتی و مدیریت هنرستان نمونه ریحانه از دندان‌پزشکان و دست‌اندرکاران تقدیر کردند.
انتهای پیام/ م.ب 2020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کلینیک.سیار.دندانپزشکی     معاونت.بهداشت     آناهیتا.حق‌شناس    

تاریخ بروز رسانی:   24 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >