پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی

30 فروردين 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پیامی فرارسیدن روز علوم آزمایشگاهی را به تمامی تلاشگران، فرهیختگان و فعالان جامعه آزمایشگاهی استان بوشهر تبریک گفت.

متن پیام وی به شرح زیر است:
"بسمه‌تعالی
روز علوم آزمایشگاهی، روز پاسداشت انسان‌های متعالی است، روز سپاس از جان‌ها و اندیشه‌های والایی که در پویایی نظام سلامت خالصانه از خود گذشته‌اند و بدون هیچ چشم‌داشتی در خدمت دردمندان بوده‌اند.
تلاشگران علوم آزمایشگاهی افتخار مدافعین خطوط اول نبرد با بیماری‌ها را از آن خود کرده و با فداکاری و گذشت، سلامت و آسایش خود را در راه اعتلای ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و سلامت جامعه گذاشته‌اند.
ازاین‌رو توجه به نقش و اهمیت دادن به جایگاه فعالان آزمایشگاهی در پیشبرد اهداف نظام سلامت و ارتقای خدمات این حوزه بسیار مؤثر و اثربخش است.
جامعه بزرگ آزمایشگاهیان، دیده‌بانان گمنام عرصه‌های سلامت جامعه هستند که در راه اعتلای سلامت جامعه همواره می‌کوشند همنگونه که در روزهای سخت و حساس مبارزه با کرونا جامعه شریف علوم آزمایشگاهی دوشادوش کادر درمان در جهت درمان و بهبودی بیماران صادقانه ایستادند.
سالروز میلاد حکیم جرجانی، آزمایشگر و پژوهنده نامدار ایران زمین و روز آزمایشگاه، فرصت ارزشمندی است تا تلاش‌ها و خدمات ارزنده دیده‌بانان گمنام نظام سلامت کشور را پاس بداریم.
اینجانب بر خود لازم می‌دانم ضمن قدردانی از زحمات بی‌بدیل این عزیزان، روز علوم آزمایشگاهی را به اساتید، کارشناسان، دانشجویان و کلیه کارکنان خدوم حوزه علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در حوزه‌های درمانی، بهداشتی و آموزشی تبریک عرض نموده و برایشان از درگاه خداوند متعال سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت می‌نمایم.
دکتر حسن ملکی زاده
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر"
انتهای پیام / م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید
 
 

کلمات کلیدی:
روز.علوم.آزمایشگاهی     پیام.تبریک     سرپرست.دانشگاه.پزشکی     دانشگاه.پزشکی.بوشهر     دکتر.ملکی.زاده    

تاریخ بروز رسانی:   30 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >