رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر:
زیرساخت‌های حوزه درمانی در استان بوشهر توسعه می‌یابد

31 فروردين 1401
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: زیرساخت‌های حوزه درمانی در استان بوشهر توسعه می‌یابد.

علی درویشی در نشست بررسی مسائل و مشکلات زیرساختی، تجهیزاتی و تأسیساتی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر اظهار داشت: حمایت از حوزه سلامت استان بوشهر در اولویت کاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر قرار دارد.
وی بابیان اینکه ظرفیت‌ها حوزه درمانی استان بوشهر توسعه مییابد افزود: با تزریق منابع به دنبال حمایت از حوزه سلامت استان بوشهر هستیم.
درویشی اضافه کرد: در سال جاری به دنبال این هستیم که با تأمین زیرساخت‌های بخش درمان و تکمیل بیمارستان جایگزین فاطمه زهرا (س)، مرکز جامع بیماران خاص استان بوشهر، مرکز تشخیص و غربالگری و درمانی سرطان استان بوشهر و توسعه بخش‌های بیمارستانی ظرفیت‌ها حوزه درمانی استان بوشهر را توسعه دهیم.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: همچنین با تکمیل بیمارستان جایگزین فاطمه زهرا (س) و تکمیل دانشکده پزشکی و دندان‌پزشکی برای آینده بخش درمان نیروی انسانی متخصص موردنیاز تربیت کنیم.
درویشی بابیان اینکه درصدد هستیم با برنامه‌ریزی مسائل و مشکلات جذب نیروی انسانی را به حداقل برسانیم افزود: با برنامه‌ریزی که صورت خواهد گرفت و اهتمامی که مسئولین امر در حوزه درمان خواهند داشت امیدواریم بتوانیم در کمترین زمان حد مطلوبی از ارائه خدمات را به شهروندان در شهر بوشهر و سایر بیمارانی که از سایر نقاط ارجاع می‌شوند داشته باشیم
نشست بررسی مسائل و مشکلات زیرساختی، تجهیزاتی و تأسیساتی بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر با حضور دکتر احمد یزدان‌پناه سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، صالح رحیمی فرماندار بوشهر، علی درویشی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر، حسین حیدری شهردار بوشهر و دکتر زهرا السادات جلالیان رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر در سالن اجتماعات دکتر مشتاقی این بیمارستان برگزار شد.
انتهای پیام / م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     مدیریت.و.برنامه‌ریزی     علی.درویشی     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   31 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >