سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
42 بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند / ثبت 2 فوتی جدید کرونایی

4 ارديبهشت 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در حال حاضر 42 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر حسن ملکی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته 16 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که ابتلای 9 مورد از آن‌ها به کرونا قطعی بوده است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در حال حاضر 6 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که حال 3 نفر از آن‌ها وخیم است.
دکتر ملکی زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر گفت: متأسفانه امروز 2 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا دو آقای 87 و 86 ساله که یک نفر از آنها از کار افتاده و دیگری دارای بیماری زمینه‌ای قلبی-عروقی و فشارخون، در استان بوشهر به ثبت رسید.
دکتر ملکی زاده افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 19 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای ۴ مورد به کرونا قطعی بوده است.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲ هزار و 157 نفر از هم استانی‌های عزیزمان به علت ابتلای به این ویروس جان خود را از دست‌داده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۴ هزار و 277 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
انتهای پیام / س.م 1021

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آمار.بستری.جدید     کرونا.ویروس     استان.بوشهر     دکتر.ملکی.زاده    

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >