رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان:
تعامل صنعت مستقر در جنوب استان بوشهر با حوزه بهداشت و درمان کنگان بیشتر شود

10 ارديبهشت 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: تعامل و توجه صنعت مستقر در جنوب استان بوشهر با حوزه بهداشت و درمان کنگان بیشتر شود.

خلیل جوکار در نشست با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اظهار داشت: جمعیت بالایی از افراد شاغل در صنعت از مراکز بهداشتی و درمانی سطح شهرستان خدمات دریافت می‌کنند.
وی خواستار تعامل و توجه هر چه بیشتر صنعت به حوزه بهداشت و درمان شهرستان کنگان شد و گفت: مسئولین حوزه صنعت جنوب استان همه مشکلات و نیازمندی‌های حوزه سلامت را جز اولویت‌های کاری خود قرار خواهند داد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری، تعامل و نگاه مثبت منطقه ویژه به حوزه سلامت شهرستان، نسبت به تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های این حوزه، نقش و جایگاه آن در تأمین و ارتقای سطح سلامت جامعه مطالبی ارائه کرد.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از فعالیت‌ها و عملکرد حوزه سلامت به‌خصوص در زمینه واکسیناسیون کووید 19 نیروهای شاغل در صنعت تقدیر و تشکر کرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز مسائل و مشکلات و نیازمندی‌های موجود این حوزه را بیان کرد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، نشست صمیمی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در راستای تداوم فعالیت‌ها و افزایش سطح تعاملات و همکاری‌های موجود بین بهداشت و درمان شهرستان در دفتر مدیرعامل منطقه ویژه برگزار شد.

 

انتهای پیام/ م.س 3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان     خلیل.جوکار     منطقه.ویژه.اقتصادی     انرژی.پارس    

تاریخ بروز رسانی:   10 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >