مسئول مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی بوشهر:
۶۰۰ نفر در استان بوشهر با دریافت عضو پیوندی به زندگی بازگشتند

21 ارديبهشت 1401
مسئول مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تاکنون ۶۰۰ نفر در استان بوشهر با دریافت عضو پیوندی به زندگی بازگشته‌اند.

علیرضا باقری در تجلیل از اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه خانواده زنده یاد زیبا ابراهیمی در روستای گلستان ساحلی اظهار داشت: در استان بوشهر شاهد اقدامات خیرخواهانه بزرگی از سوی مردم هستیم.
مسئول مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: با انجام این اقدامات خیرخواهانه، تاکنون ۶۰۰ نفر در استان بوشهر پیوند گرفتند و به زندگی برگشتند.
فرماندار دشتی نیز در این مراسم اظهار داشت: اقدام ارزشمند شما باعث شد، آن مادر فداکار را به فرشته نجات سه انسان دیگر مبدل نمود که جای تشکر و قدردانی دارد.
علی بحرانی افزود: یقیناً این اقدام انسان‌دوستانه ادامه حیات بسیاری از بیماران کبدی و کلیوی، دریافت عضو است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار و در پیشگاه حضرت حق صاحب اجر و پاداشی بی‌پایان خواهد داشت.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن مادر مؤمنه و مکرمه و آرزوی غفران واسعه الهی برای آن مرحومه، این فقدان جان‌گداز را به بازماندگان تسلیت عرض کرد.
مسئول اداره خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: دشتی از قدیم‌الایام به علم و ادب مشهور بوده و در استان بوشهر در این زمینه شاخص بوده و هستند.
حجت‌الاسلام محمود عبدالهی اضافه کرد: انسان‌های بزرگ در مواقعی که تصمیم‌های بزرگ می‌گیرند شناسایی می‌شوند.
مسئول اداره خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: وقتی عزیزی دچار مرگ مغزی شده و در لیست اهدای عضو قرار می‌گیرد سخت‌ترین کار دادن خبر فوت ایشان است و سخت‌ترین تصمیم را خانواده ایشان باید بگیرند که اهدای عضو هست و قطعاً خانواده‌های بزرگ و ایثارگر این تصمیم رو می‌گیرند.
انتهای پیام / م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تقدیر     اهدا.عضو     علیرضا.باقری     فرماندار     علی.بحرانی     زنده‌یاد.زیبا.ابراهیمی    
   

تاریخ بروز رسانی:   21 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >